Canon kalkulatoru klāstu papildina F-718SGA Emulator un F-715SG zinātniskais kalkulators

Šodien Canon prezentē F-718SGA Emulator – uzņēmuma pirmo izstrādājumu, kas balstīts uz programmatūras un atdarina Canon populāro zinātnisko kalkulatoru (F-718SGA Emulator līdzinās Canon F-718S, F-718SG un F-718SGA zinātniskajiem kalkulatoriem) funkcijas datora ekrānā. Izmantošanai klasēs un auditorijās izstrādātais F-718SGA Emulator (F-718SGA Emulator programmatūra ir pieejama tikai noteiktos Eiropas reģionos) nodrošina pasniedzējiem uzskates līdzekli matemātikas stundās. Tas apvieno uzlabotu funkcionalitāti un skaidru, viegli lietojamu saskarni. Canon šodien iepazīstina arī ar F-715SG – jaunāko daudzfunkciju zinātnisko kalkulatoru, kas izgatavots no otrreizēji pārstrādātiem Canon materiāliem un būs noderīgs gan pasniedzējiem, gan studentiem. F-715SG ir piemērots tiem, kuri vēlas izcilu sniegumu un stilu, vienlaikus domājot par apkārtējo vidi.

F-718SGA Emulator sniedz mācībspēkiem pilnīgu ekrāna satura pielāgojamību un vadību, ko nodrošina dažādas intuitīvas un viegli lietojamas funkcijas. Atdarinot Canon F-718SGA zinātniskā kalkulatora fiziskās funkcijas, programmatūra ļauj pasniedzējiem interaktīvi demonstrēt sarežģītus aprēķinus lielām grupām. Ekrāna tveršanas funkcija ļauj lietotājiem uzreiz iegūt ekrāna satura momentuzņēmumu, vai izveidot aprēķinu vai formulu attēlu. Tas ir ērti pasniedzējiem, kuri vēlas noteiktu aprēķinu izklāstīt “soli pa solim”.

[img]http://datuve/images/upload/20110701130825.jpg[/img]
Sarežģītāku aprēķinu veikšanai pasniedzēji var izmantot neatkarīga ekrāna palielināšanas funkciju. Tas nekavējoties aktivizē lielāku zinātniskā kalkulatora LCD ekrānu, kas atvieglo matemātisku vienādojumu demonstrēšanu un izskaidrošanu. F-718SGA Emulator ir izstrādāts, lai būtu pilnībā pielāgojams un darbotos tieši no CD-ROM, un lietotāji varētu programmatūru darbināt jebkurā datorā ikvienā klasē bez īpašas instalācijas.

[b]Canon F-715SG – forma un funkcija[/b]
Papildus jaunajam F-718SGA Emulator tiek izlaists arī F-715SG. Tas ir moderns, smalks un viegls zinātniskais kalkulators, īpaši noderīgs studentiem, kuriem jāstrādā ar sarežģītiem vienādojumiem. F-715SG ir pieejams trīs spilgtu krāsu kombinācijās: balts/zils, balts/fuksīns un melns. Lai garāki aprēķini būtu vienkāršāki, F-715SG lielais LCD var vienlaikus atainot divas satura rindas. Modelim ir 250 funkcijas, tajā skaitā iespēja atcerēties, saglabāt un atsaukt 17 dažādas skaitliskas atbildes.

F-715SG ir izgatavots atbilstoši Canon politikai samazināt ražojumu ietekmi uz apkārtējo vidi. Tāpat kā citi klāsta modeļi, F-715SG daļēji ir izgatavots no otrreizēji pārstrādātiem Canon materiāliem. Visu modeļu cietais korpuss un noteiktu modeļu iekšējais apvalks un bateriju vāciņš (F-715SG balts un zils, balts un fuksīnkrāsas modelis) ir izgatavoti no Canon ražojumu otrreizējā pārstrādē iegūtas plastmasas. F-715SG ir arī saules baterija un maināma baterija, lai nodrošinātu darbību visas dienas laikā. Tukšas baterijas indikators ļauj viegli pārraudzīt jaudas līmeni.

F-718SGA Emulator sistēmas prasības:
• Operētājsistēma: Windows® 2000 / Windows® XP / Windows® Vista® / Windows® 7 vai jaunāka
• Ekrāns: 1024 x 768 vai vairāk, 24 biti vai augstākas sistēmas krāsas
• CD-ROM dzinis
• CPU: 1 GHz vai vairāk
• RAM: 512 MB vai vairāk

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us