Canon Jauno gadu uzsāk ar jaunām dažādu sēriju Canon LEGRIA videokamerām

Canon laiž klajā jauno [b]LEGRIA FS400[/b] sēriju – Canon visu laiku mazāko standarta definīcijas (SD) videokameru klāstu, apvienojot stilīgu kameras izmēra dizainu un atzītu attēlu kvalitāti. Turpinot FS300 sērijas tradīcijas, LEGRIA FS46 un LEGRIA FS405 piedāvā dažādas uzlabotas attēlveidošanas funkcijas viegli vadāmā formātā, lai pat visnepieredzējušākie lietotāji varētu ērti uzņemt un kopīgot īpašus mirkļus.

Jaudīga attēlu kvalitāte
LEGRIA FS400 sērija piedāvā dažādas uzlabotas attēlveidošanas funkcijas, tostarp DIGIC DV II procesoru, īsto Canon Video objektīvu un jaudīgu 41x tālummaiņu. Šīs pamattehnoloģijas ļauj lietotājiem pietuvināt objektus bez kvalitātes pasliktināšanās, turklāt par saprātīgu cenu.

[img]http://datuve/images/upload/20110106165925.png[/img]
Fotografēšana bez piepūles ar neticamām funkcijām
Papildus jaudīgajai attēlu kvalitātei jaunā LEGRIA FS46 un LEGRIA FS405 ir Canon viskompaktākās un vieglākās videokameras – katrs modelis sver tikai 220 g, ļaujot kameru ērti ievietot kabatā. Pre REC funkcija ļauj uztvert ainas 3 sekundes, pirms sākat tās ierakstīt, lai nepalaistu garām ne mirkli. Dual Shot režīms vēl vairāk atvieglo ierakstīšanas procesu, ļaujot filmēt un fotografēt, nepārslēdzot režīmus, tādēļ jūs varat pievērsties tikai iemūžināmajai ainai.

Jaunajām kamerām ir uzlabota Video Snapshot funkcija, kas ļauj uzņemt divu, četru un astoņu sekunžu klipus. Tas ir ideāls veids, kā dokumentēt savas brīvdienas – īsu, un izklaidējošu klipu sērijās, ko ir ļoti ērti kopīgot. Lai samazinātu kameras sakustēšanās efektus, īpaši 41x tālummaiņas plašajā diapazonā, Dynamic IS darbojas ārkārtīgi efektīvi, īpaši ja jūs filmējat, atrodoties kustībā.

Filmēšanas režīmiem ir pievienots arī Night Scene režīms; tagad kopā ir 12 dažādas ainu iespējas. Jaunais Night režīms ir lieliski piemērots, uzņemot ainas gan krēslas, gan arī līdz pilnīgas tumsas apstākļiem, samazinot spilgto laukumu, piemēram, ielu apgaismojuma, izplūšanu.

Ilgāka filmēšana
Jaunā FS400 sērija ļauj filmēt ilgāk – trīs ar pusi stundas nepārtrauktas filmēšanas, ja akumulators ir uzlādēts. Savukārt, izmantojot Quick Charge funkciju, kas dod iespēju akumulatoru uzlādēt tikai 20 minūtēs, jūs varat filmēt stundu.

Vairākas uzglabāšanas iespējas, lai vieglāk kopīgotu
LEGRIA FS46 8GB iebūvētā zibatmiņa ļauj jums bez kartes ierakstīt piecas stundas; izmantojiet SDXC kartes, lai saglabātu vairāk!

LEGRIA FS405 ļauj ierakstīt arī Eye-Fi kartēs. Eye-Fi kartes nodrošina vieglu Wi-Fi augšupielādi video kopīgošanas tīmekļa vietnēs .

Canon LEGRIA FS400 sērija – galvenās funkcijas:
• Canon vismazākā digitālā videokamera
• 41x uzlabotā tālummaiņa un Dynamic EIS
• Dual Shot režīms
• 6,7 cm platekrāna LCD
• Video Snapshot režīms
• Night Scene režīms
• Gudrs litija jonu akumulators
• Pre Record funkcija
• Iekļauta PIXELA programmatūra

Canon LEGRIA FS46 atšķirīgās funkcijas:
• 8 GB Dual Flash atmiņa

Canon LEGRIA FS405 atšķirīgās funkcijas:
• Double SDXC un Eye-Fi karšu sloti

Canon pilnveidojis [b]LEGRIA HF M[/b] sērijas videokameru klāstu, izlaižot LEGRIA HF M41, LEGRIA HF M46 un LEGRIA HF M406 – izcilus AVCHD modeļus ar skārienjutīgu ekrānu, kas apvieno augstas kvalitātes HD video sistēmu un jaunas izklaidējošas, radošas funkcijas.

[img]http://datuve/images/upload/20110106165953.png[/img]

LEGRIA HF M sērija ir izstrādāta lietotājiem, kuri vēlas izklaidēties un uzlabot savas video uzņemšanas prasmes. Visiem modeļiem ir Canon HD CMOS Pro sensors, lai nodrošinātu nepārspējamus, profesionālas kvalitātes Full HD video, savukārt jaunā un unikālā Story Creator funkcija nodrošina jaunu, intuitīvu veidu, kā uzņemt filmas ar stāstu.

Profesionāla attēlveidošanas tehnoloģija
Izmantojot HD CMOS Pro sensoru, kas pārņemts no Canon profesionālo videokameru klāsta, katra kamera piedāvā ievērojami uzlabotu sniegumu vājā apgaismojumā, pateicoties 160% palielinājumam sensora gaismas uztveršanas jomā . Vairāk pikseļu uztver vairāk gaismas, tiem ir lielāka jutība un plašāks dinamiskais diapazons, kas nodrošina vairāk toņu nianšu starp gaismām un tumšām ēnām. Precīzs krāsu atveidojums nodrošina visu attēlu optimālu kvalitāti, savukārt sensora Full HD izšķirtspēja ļauj uzņemt un apskatīt rezultātu HDTV, nemainot izmēru.

Jaunajam īstajam Canon HD Video objektīvam ir izsmalcināta optiskā sistēma, kas garantē ātru, klusu un precīzu sniegumu un minimālus traucējumus. 10x optiskā tālummaiņa ļauj lietotājam uzņemt objektus plašā fokusa attālumu diapazonā, un maks. f/1.8 diafragma nodrošina ātrāku uzņemšanu apvienojumā ar īrisa diafragmu, veidojot radošu, izplūdušu fonu.
Jaunajam objektīvam ir arī Canon vadošā optiskā IS tehnoloģija, lai dažādās situācijās varētu uzņemt sakustēšanās neietekmētus attēlus.

Dynamic IS samazina kameras sakustēšanās efektu situācijās, kad lietotājs vienlaicīgi pārvietojas un filmē, savukārt Powered IS ļauj lietotājam saglabāt stabilu sniegumu tālummaiņas telediapazonā – nekavējoties stabilizējot attēlu, lai būtu iespējams uzņemt attālus objektus bez statīva.

Story Creator bezpiepūles jaunrade
Jaunais Story Creator režīms darbojas kā personiskais filmu režisors, nodrošinot lietotājiem palīdzību, proti, kāda veida ainas iespējams uzņemt, lai pastāstītu savu stāstu – vienalga, vai tā ir ceļojuma dienasgrāmata vai ģimenes saiets. Radošs, viegls un vienkāršs – Story Creator ir izklaidējošs un inovatīvs veids, kā filmēt un kopīgot nofilmēto, turklāt tieši kamerā – lai lietotāji varētu uzreiz izveidot savu filmu.

Uzlabota skārienekrāna vadība
Visiem modeļiem ir liels 7,5 cm (3.0”) skārienjutīgs LCD ekrāns ar 230 punktu izšķirtspēju, ļaujot lietotājiem piekļūt dažādām vadības funkcijām, tostarp Touch Decoration – izklaidējošai, jaunai un unikālai video uzlabošanas funkcijai, lai lietotāji varētu saviem video pievienot animācijas, nospiedumus, rāmjus un ziņojumus. Pateicoties LCD, attēli ir skaidri, izvēlnes vienkāršas un saturs viegli atrodams, savukārt 0,61 cm (0,24”) elektroniskais skatu meklētājs (EVF) LEGRIA HF M41 piedāvā arī alternatīvu video ierakstīšanas veidu sarežģītākā apgaismojumā.

Mainiet savu redzējumu ar Cinema-Look filtriem
Vēl viena jauna LEGRIA HF M sērijas funkcija – Cinema-Look filtri – ļauj viegli pārveidot ikdienas ainas, nekavējoties mainot video noskaņu un izskatu. Lietotāji var pirmsapskatīt dažādus efektus un izvēlēties vispiemērotāko. Kamerās jau ir pieejami astoņi dažādi filtri, lai tūlītēji mainītu video noskaņu. “Vivid” efekts pievieno filmētajam krāsu un dzīvīgumu, savukārt “Dream” mīkstina fokusu, radot maģisku, sapņainu efektu, un “Cool” efekts piešķir zinātniskās fantastikas filmām raksturīgo noskaņu. Arī visi filtri tiek pielāgoti kamerā, nodrošinot lietotājiem vēl vienu veidu, kā radoši uzlabot filmēto bez datora vai papildu programmatūras.

Augstas kvalitātes audio
Jaunā LEGRIA HF M sērija piedāvā arī vadošās audio funkcijas, pateicoties jaunam, jaudīgam iekšējam mikrofonam. Izstrādāts no kvalitatīviem komponentiem, mikrofons piedāvā lielāku jutību, uztverot klusāku ainu skaidrāku audio ar minimālu fona troksni. Directionality Switching ļauj lietotājiem noregulēt ieraksta funkciju, lai piemērotu skaņu konkrētajam objektam, un Zoom Mic automātiski paaugstina audio līmeni tuvināšanas laikā, lai nodrošinātu attālu objektu skaņas optimālo kvalitāti. Audio Equaliser ļauj optimizēt skaņas toni, lai iegūtu labākus rezultātus un lietotāji varētu piemērot skaņu objektam, ainai vai saturam.

Izcili mājas video bez piepūles
Visi modeļi ļauj viegli uzņemt satriecošus video, pat lietotājiem bez iepriekšējas pieredzes. Jaunais un uzlabotais Smart Auto nekavējoties nosaka ainas apstākļus, automātiski izvēloties vienu no 38 dažādiem iestatījumiem, lai ierakstītu vislabāko video. Jaunā Tele Macro funkcija nodrošina fantastiskus tuvplānus pat 40 cm attālumā. Vienalga, vai uzņemat cilvēkus, vietas vai ainavas, Smart Auto filmēšanas laikā paveic visu melno darbu – lietotājam ir tikai jāiekadrē filmējamais objekts.

Instant AF tehnoloģija nodrošina ātru un precīzu automātisko fokusu, kas ir ārkārtīgi svarīgi, uzņemot augstas kvalitātes HD video, ar ātru, 2 sensoru sistēmu, kas novērš fokusēšanas kļūdas, kuras lielākos HD ekrānos var tikt pastiprinātas. Face Detection darbojas saskaņā ar Instant AF, lai visas sejas, ko lietotājs vēlas uzņemt, tiktu labi eksponētas un būtu fokusā.

Ar duālajiem atmiņas slotiem filmējiet ilgāk
Visiem modeļiem ir duāli atmiņas karšu sloti jaunākajām SDXC kartēm; Relay Recording ļauj lietotājiem filmēt ilgāk, automātiski pārslēdzoties no viena uzglabāšanas veida uz nākamo pieejamo. Filmētais kamerā tiek pārveidots standarta izšķirtspējā un var tikt tieši augšupielādēts tīmeklī, izmantojot ar Eye-Fi saistītās funkcijas, lai lietotāji varētu kopīgot saturu ar radiem un draugiem.

Piederumi
LEGRIA HF M sērija ir saderīga ar plašu piederumu klāstu. Unikālais Bluetooth bezvadu mikrofons ļauj uztvert skaidru skaņu no 50 m attāluma un atbalsta arī divvirzienu komunikāciju, ļaujot operatoram sazināties ar objektu, nepārtraucot darbu. Turklāt jaunais WP-V3 ūdensdrošais korpuss ļauj uztvert zemūdens ainas, savukārt iebūvētais zibspuldzes ministiprinājums nodrošina saderību ar dažādiem ārējiem mikrofoniem un video gaismām. Var izmantot arī 43 mm objektīvu adapterus.

LEGRIA HF M sērijas funkcijas:
• Canon HD CMOS Pro sensors
• 10x HD Video objektīvs, īrisa diafragma
• Optiskā IS
• Izcila skaņa
• Radošas funkcijas
• Touch Decoration
• 7,5 cm skārienjutīgs ekrāns
• Smart Auto, Face Detection, Instant AF
LEGRIA HF M41 atšķirīgās funkcijas
• EVF
• 32 GB atmiņa, divi SDXC karšu sloti
LEGRIA HF M46 atšķirīgās funkcijas
• 16 GB atmiņa, divi SDXC karšu sloti
LEGRIA HF M406 atšķirīgās funkcijas
• Divi SDXC atmiņas karšu sloti

Canon laiž klajā uzlaboto, lieliskas kvalitātes kvalitātes [b]LEGRIA HF R[/b] sēriju – pilnīgi jauna dizaina iesācēju līmeņa augstas izšķirtspējas (HD) videokameras. LEGRIA HF R28, LEGRIA HF R26 un LEGRIA HF R206 ir izstrādātas lietotājiem, kuri vēlas par pakāpi augstākas kvalitātes video nekā nodrošina mobilie tālruņi vai kompaktkameras, un padara filmēšanu aizraujošu. Kameras nodrošina Canon raksturīgo attēlu kvalitāti, katrs modelis piedāvā viegli uzņemt arī augstas kvalitātes HD video.

[img]http://datuve/images/upload/20110106170212.png[/img]
Visi jaunie LEGRIA HF R sērijas modeļi sniedz radošus rīkus un video kvalitāti, kas līdz šim nav bijuši pieejami šāda līmeņa videokamerās. Specifikācija ietver Full HD CMOS sensoru, Smart Auto un Face Detection tehnoloģiju, savukārt jaunā Touch Decoration funkcija ļauj lietot radošās iespējas, neizmantojot datoru. Lietotāji var izvēlēties sev piemērotāko kameru no trim kompaktiem, viegliem dizainiem un ņemt to līdzi visur, lai ierakstītu pārsteidzošus video.

Ērti uzņemt fantastiskus video
LEGRIA HF R sērijas stūrakmens ir Canon HD Camera sistēma ar 3,2 MP Full HD CMOS sensoru, kas nodrošina labāku sniegumu vājā apgaismojumā, īstu Canon HD Video objektīvu un DIGIC DV III procesoru ar lielisku sniegumu. 28x Advanced Zoom ļauj lietotājam uzņemt attālus objektus, turklāt sistēma dod iespēju ierakstīt 24 Mbps video – lai ērti fiksētu detalizētu, ātru darbību.
Lielais 7,5 cm (3,0”) augstas izšķirtspējas skārienjutīgais LCD ekrāns nodrošina intuitīvu vadību, izcilas detaļas un bagātīgas krāsas, lai viegli apskatītu ierakstāmo ainu. Intuitīvs lietotāja interfeiss, kas reaģē uz kustību, ir ērti pārlūkojams, savukārt Canon 3D Flip View funkcija ļauj viegli atrast uzfilmēto pēc uzņemšanas laika un datuma – lietotāji var pārlūkot klipus, vienkārši novelkot ar pirkstu pār ekrānu.

Smart Auto režīms ļauj viegli ierakstīt izcilus video bez iepriekšējas pieredzes – kameras iestatījumi automātiski tiek pielāgoti ainas un apgaismojuma apstākļiem. Smart Auto tagad atpazīst līdz pat 38 ainām, un tam ir jaunā Tele Macro funkcija, kas ļauj uzņemt objektus jau no 40 cm attāluma.
Visiem modeļiem ir arī Dynamic IS, kas nodrošina neticamu attēla stabilizācijas līmeni. Īpaši noderīgs, samazinot kameras kustību, kas var tikt pastiprināta, rādot video HDTV, Dynamic IS palīdz lietotājiem uzņemt vienmērīgas filmas, pat filmējot kustībā.

Face Detection tehnoloģija, kas ainā var atpazīt līdz pat 35 sejām, nodrošina katras sejas korektu ekspozīciju un asumu, lai ikviens izskatītos labi.

Esiet radoši
LEGRIA HF R sērijai ir arī papildus radošās iespējas, lai video būtu vēl personiskāki. Touch Decoration ļauj lietotājiem neparastā un individuālā veidā uzlabot savus video, salāgojot klipus ar uzņemto, attēliem un animācijām, veidojot personiskus video sveicienus. Stylus Pen ļauj precīzāk ierakstīt ar roku un izvietot nospiedumus un attēlus.

Touch Decoration uzlabojumi ietver īpašu specefektu pievienošanu video, izmantojot tikai videokameru, tādējādi lietotāji var nekavējoties panākt tādus efektus, kas parasti prasītu vairākas stundas pie datora. Šādi video, ko var kopīgot tiešsaistē, var būt jauks veids, kā novēlēt “Daudz laimes” vai “Veiksmi” kādam tuvam cilvēkam otrā pasaules malā.

Nepalaidiet garām ne mirkli
Visiem modeļiem ir duālie atmiņas karšu sloti, kas atbalsta SDXC kartes, ļaujot lietotājiem palielināt LEGRIA HF R28 pieejamo 32 GB zibatmiņu, lai varētu filmēt bez mitas pat visgarāko brīvdienu. Izmantojot duālos slotus, filmēto var arī pārkopēt no atmiņas kartes kamerā, kas dod iespēju lietotājiem ātri kopīgot īpašās atmiņas. Relay Recording ļauj lietotājiem turpināt uzņemšanu, neuztraucoties par to, ka atmiņā nepietiks vietas; kad viena karte ir pilna, notiek automātiska pārslēgšanās uz nākamo pieejamo karti.
Gudrais litija-jonu sistēmas akumulators ļoti precīzi parāda lietotājam, cik ilgs ierakstīšanas laiks vēl ir pieejams pirms atkārtotas uzlādes.

Lai ātri un ērti kopīgotu uzņemto tiešsaistē, LEGRIA HF R28 un LEGRIA HF R26 atbalsta HD pārveidi uz SD tieši kamerā. Izmantojot PIXELA programmatūru, lietotāji var augšupielādēt video tieši YouTube. Visi modeļi ir saderīgi ar Eye-Fi bezvadu atmiņas kartēm , lai lietotāji varētu augšupielādēt video tieši no kameras dažādās video kopīgošanas vietnēs.

Lai video ērti noskatītos mājās, visus modeļus var pievienot HD televizoram ar iekļauto mini HDMI savienotāju un kabeli, ar vienu darbību savienojot video un skaņu.

Piederumi
Pirmo reizi iesācēju līmeņa kamerās šiem modeļiem ir objektīva vītne, lai ar jauno TL-H34 II telekonvertera objektīvu paplašinātu filmēšanas diapazonu tuvplānu uzņemšanā, savukārt ar WD-H34 II konvertera objektīvu paplašinātu mazāku telpu skatu.

LEGRIA HF R sērijas funkcijas:
• 3,2 MP Full HD CMOS sensors
• Augstas izšķirtspējas 7,5 cm skārienjutīgs LCD
• 28x Advanced zoom
• Smart Auto ar Tele Macro
• Dynamic IS
• Touch Decoration
• 24 Mbps attēlu kvalitāte
• Iekļauts HDMI kabelis
• Face Detection, Instant AF
LEGRIA HF R28 atšķirīgās funkcijas
• 32 GB zibatmiņa; divi SDXC sloti
LEGRIA HF R26 atšķirīgās funkcijas
• 8 GB zibatmiņa; divi SDXC sloti
LEGRIA HF R206 atšķirīgās funkcijas
• Divi SDXC atmiņas karšu sloti

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us