Canon iepazīstina ar PowerShot N

Canon iepazīstina ar PowerShot N – pilnīgi jauna veida kameru, kas piedāvā atšķirīgu pieeju radošu, spontānu fotoattēlu uzņemšanai un tūlītējai to kopīgošanai sociālajos tīklos. Oriģinālais kvadrātveida dizains, inovatīvie tālummaiņas un uzņemšanas vadības objektīva gredzeni un pagriežams ekrāns rosina iemūžināt pasauli no jauna skatu leņķa. Vienlaikus jaunais Creative Shot režīms ar katru uzņemto kadru automātiski ģenerē dažādus radošos līdzekļus. PowerShot N ir ideāls sabiedrotais viedtālrunim. Tas ir izstrādāts, lai vienkāršotu attēlu kopīgošanu ar intuitīvu Wi-Fi savienojamību, kas ļauj jaunas paaudzes, izcilas kvalitātes, mākslinieciskus fotoattēlus un Full HD video kopīgot gandrīz acumirklī .

[b]Mākslinieciska iedvesma katrā kadrā[/b]

[img]/images/upload/20130108220346.png[/img]

Ar jauno Creative Shot režīmu ikviens var atstāt iespaidu uz saviem draugiem un sekotājiem ar unikāliem, radošiem attēliem, kas piedāvā atšķirīgu skatījumu uz ierasto ainu vai objektu. Uzņemot attēlu Creative Shot režīmā, PowerShot N analizē ainu un nosaka, kādi radošie elementi varētu to uzlabot vai piedāvā atšķirīgu radošo leņķi. Tiek ņemti vērā dažādi mainīgie lielumi, tai skaitā kompozīcija, ekspozīcija, fokusa attālums, baltā balanss, pārejas un kontrasti, lai automātiski ģenerētu piecas alternatīvas oriģinālā kadra versijas, ko var kopīgot, vienkārši nospiežot pogu.

Kadram var arī piešķirt radošu izskatu ar Canon režīmiem, kas ietver Miniature Effect, Soft Focus, Toy Camera Effect un Monochrome. Savukārt Super Slow Motion Movie režīms padarīs katru video dramatisku.

Apvienojot radošu brīvību un funkcijas “notēmē un knipsē” lietošanas vieglumu, PowerShot N ir jaunais Hybrid Auto režīms. Tas pirms katra kadra uzņemšanas ieraksta 4 sekunžu 720p video, kurā tiek izmantota Canon atzītā Smart Auto tehnoloģija, kas nosaka vislabākos iespējamos iestatījumus ideāla kadra uzņemšanai. Katras dienas beigās četru sekunžu klipi tiek apvienoti vienā, lai pastāstītu “aizkadra” stāstu par dienā nofotografēto – tā var piešķirt jaunu kontekstu tiešsaistes albumam.

[b]Uzņemiet un nekavējoties kopīgojiet [/b]

PowerShot N ir izcils mobilais sabiedrotais – tam ir integrēta Wi-Fi funkcija un viena pieskāriena savienojamība ar viedtālruņiem vai planšetdatoriem, pateicoties Mobile Device Connect pogai. Lietotāji var uzreiz pēc uzņemšanas augšupielādēt foto vai video attēlus sociālajos tīklos, piemēram, Facebook® un YouTube™. Atgriežoties mājās, pateicoties ātram, uzticamam savienojumam, vislabākos kadrus bez vadu pieslēguma var izdrukāt vai nosūtīt uz PC. Izmantojot bezmaksas Canon viedtālruņa lietojumprogrammu, foto attēliem var pievienot arī atrašanās vietu – iegūstot informāciju no viedtālruņa vai planšetdatora.

[b]Revolucionārs dizains, darbība jebkurā virzienā [/b]

Neparastais, saistošais PowerShot N dizains izceļ šo modeli citu vidū. Kompaktais, simetriskais dizains, pagriežamais, skārienjutīgais ekrāns un inovatīvā objektīva gredzenu sistēma – objektīva gredzenu var pagriezt abos virzienos, lai pielāgotu tālummaiņu, savukārt otrais gredzens darbojas kā aizslēga poga – ļauj kameru izmantot jebkurā virzienā, pat otrādi, lai uz pasauli paskatītos no pilnīgi jauna skatu leņķa.

Uzlabotais skārienjutīgais 7,1 cm (2,8 collu) ekrāns ļauj lietotājiem pārvaldīt svarīgākās funkcijas, piemēram, fokusu vai aizslēgu; ar vienkāršu pieskārienu un apskatīt attēlus ar vienkāršiem, intuitīviem žestiem. Baltā vai melnā kvadrātveida metāla korpusā dominē 28 mm, 8x optiskās tālummaiņas objektīvs, kas ļauj viegli uzņemt cilvēku grupas un ainavas. Ar Canon uzlaboto ZoomPlus tehnoloģiju, kas nodrošina detalizētu, pilnas izšķirtspējas uzņemšanu ar tālummaiņu līdz 16x, lietotāji var vēl vairāk pietuvoties darbībai vai objektu iespaidīgam kadrējumam.

PowerShot N ar aizvērtu ekrānu un objektīvu ir 78,6 x 60,2 x 29,3 mm liels – to var ērti ievietot kabatā un visur paņemt līdzi, lai iemūžinātu ainas, objektus un situācijas ar Canon uzlabotās kompaktās attēlveides tehnoloģijas sniegto izcilo kvalitāti. Papildu ērtības nodrošina USB uzlāde, kas ļauj ātri un ērti uzlādēt kameru.

[b]Canon raksturīgā attēlu kvalitāte[/b]

Neskatoties uz kompakto izmēru, PowerShot N ietver dažādas Canon jaunākās attēlveides tehnoloģijas, lai nodrošinātu izcilus Canon kvalitātes foto un video attēlus. Apvienojot augstas jutības 12,1 MP CMOS sensoru un uzlabotu DIGIC 5 attēlu procesoru, šīs kameras HS sistēma atbalsta maksimālo 6400 ISO, lai nodrošinātu asus un skaidrus attēlus sarežģītos apstākļos ar nepietiekamu apgaismojumu.

Jaudīgo 8x optiskās tālummaiņas objektīvu atbalsta Intelligent IS, kas automātiski piemēro atbilstošu attēlu stabilizāciju, lai uzņemtu vienmērīgus video un skaidrus foto attēlus. Papildus mākslinieciskajiem fotoattēliem var ierakstīt arī Full HD video (1080p) ar stereo skaņu, lai katra filma optimāli apvienotu audio un video kvalitāti – video ir ideāli piemēroti kopīgošanai tiešsaistē vai mājās ar HDMI savienojumu.

[b]PowerShot N galvenās funkcijas:[/b]

• Creative Shot
• Unikāls dizains
• 28 mm, 8x tālummaiņas objektīvs; Intelligent IS
• HS sistēma: 12,1 MP CMOS sensors, DIGIC 5
• Wi-Fi; GPS ar mobilām ierīcēm
• Mobile Device Connect poga
• Darbība jebkurā virzienā; grozāms skārienjutīgs ekrāns
• Full HD filmu uzņemšana
• Hybrid Auto; Smart Auto (58 ainas)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us