Blue Microphones papildina USB mikrofonu klāstu

Kalifornijā, ASV, bāzētais uzņēmums Blue ([i]Baltic Latvian Universal Electronics[/i]) Microphones, ko 1995. gadā dibināja Bernards Vaiss “Skipers” un latvietis Mārtiņš Saulespurēns, ir paziņojis par jauna produkta izdošanu – Yeti, kas ir augstas kvalitātes kondensatora mikrofons un darbojas ar USB pieslēgumu.

Jaunais USB mikrofonu klāsta papildinājums ir pirmais šīs sērijas produkts, kas ir aprīkots ar trīs Blue 14 mm kondensatoriem, kas ir izkārtoti tā, lai šo prouktu varētu izmantot kā visvirziena, kardioīda, stereo un divvirzienu mikrofonu. Tas darbojas bez draiveriem gan Windows, gan OSX vidē, un tā analogais/digitālais konvertors nodorošina fiksētu 48kHz 16 bitu kvalitāti. Papildus ir pieejama arī audio izvade austiņām ar latentuma (jeb latency) rādītāju gandrīz nulles vērtībā, kā arī pastiprinājuma kontroli ar iebūvētu priekšpasiprinātāju, kas darbojas kā atsevišķs audio interfeiss.

Par Yeti kvalitāti liecina kaut vai fakts, ka tas ir pirmais mikrofons, kura kvalitāti ir apstiprinājis arī uzņēmums THX ([i]Tomlinson Holman’s eXperiment[/i]), zīmols, kas tiek piešķirts augstas kvalitātes audio aparatūrai, piemēram, Mackie un JBL monitoriem. Džons Meijers, Blue Microphones izpilddirektors: “THX ir viens no industrijas vadošajiem uzņēmumiem mūzikas producēšanas un atskaņošanas jomā, un mēs esam pagodināti, kļūstot par viņu pirmo sadarbības partneri audio ievades aprīkojuma jomā.”

Yeti būs pieejams iegādei šī gada decembra sākumā, un tā paredzamā cena ir 150 ASV dolāri. Vairāk informācijas meklējiet Blue Microphones tīmekļa vietnē [url]http://www.bluemic.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us