Blu-ray 3D atskaņotājs LG BD670 – mūsdienīgas izklaides iespējas un izcila 3D kvalitāte

LG Electronics (LG) iepazīstina ar Blu-ray 3D™ atskaņotāju LG BD670, kas mājas izklaides cienītājiem nodrošina plašākās 3D izklaides iespējas ar teju neierobežotu LG Smart TV saturu un savienojamību ar citām digitālajām ierīcēm.

LG BD670 piemērots lietošanai ar visām LG Smart TV televizora funkcijām un aprīkots ar vienkāršu ekrāna lietotni tiešai un ērtai piekļuvei plašam, augstas kvalitātes saturam. Tāpat kā populārākie globālie satura nodrošinātāji, piemēram, YouTube, LG BD670 nodrošina tiešu piekļuvi dažādiem vietējiem materiāliem, piedāvājot labākās vietējās pārraides un filmas.

Blu-ray 3D atskaņotāja Smart TV funkcionalitāte ļauj novērtēt arvien plašākā klāstā pieejamo LG lietojumprogrammu piedāvātās priekšrocības. Lietojumprogrammas iedalītas piecās kategorijās, lai katrs ģimenes loceklis atrastu sev ko noderīgu — Sadzīve (Life), Izklaide (Entertainment), Spēles (Games), Informācija (Information) un Izglītība (Education).

[img]http://datuve/images/upload/20110707093014.jpg[/img]
Tāpat iespējams lejupielādēt arī īpašu iPod Touch, iPhone vai Android mobilā tālruņa lietojumprogrammu, lai ierīces izmantotu kā tālvadības pulti LG BD670—regulējot skaļumu, pārlūkojot saturu un izmantojot QWERTY skārienekrāna tastatūru.

Vēl LG BD670 pieejama arī Blu-ray 3D™ demonstrēšanas iespēja un atskaņotājs kalpo kā lieliska platforma filmu un raidījumu demonstrēšanai 3D formātā, nodrošinot precīzu 3D attēla atveidi.

LG BD670 savienojamību nodrošina Wi-Fi Direct™ tehnoloģija, straumējot multivides saturu tieši uz citām ierīcēm, nevis veidojot atsevišķu interneta savienojumu. Turklāt satura iespējas ir teju bezgalīgas, pateicoties Digital Living Network Alliance (DLNA) standartam, kas nodrošina vienkāršu piekļuvi filmām un attēliem, kas atrodas citās ar DNLA saderīgās ierīcēs, piemēram, digitālajās kamerās vai datoros.

„Vairs nepietiek tikai ar interesantu saturu, 3D formātu vai vienkāršu piekļuvi internetam — mūsdienu skatītājs vēlas visas šīs iespējas saņemt vienā, ērti un intuitīvi lietojamā ierīcē,” norāda Havis Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company izpilddirektors un prezidents. „Šajā ziņā atskaņotājs LG BD670 ir mājas izklaides nākotne — tā plānajā, elegantajā korpusā pieejamas visas iespējas, kādas vien var vēlēties.”

LG BD670
• LG Smart TV funkcija (CP un LG papildu lietojumprogrammas, kas pieejamas atkarībā no konkrēta tirgus)
• Satura koplietošana (DLNA, Wi-Fi Direct™)
• Blu-ray™ 3D formāta demonstrēšana
• Instant Booting
• Vienkārša satura vadība

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us