BlackBerry viedtālrunis ar fizisko tastatūru dienasgaismu ieraudzīs jau šogad

blackberry

Kaut arī daudzi jau ir izsvītrojuši BlackBerry no populāro tālruņu ražotāju saraksta, šķiet, ka to laiks tomēr nav vēl beidzies. Šogad tirgū nonāks jauns šī viedtālruņa modelis ar fizisko tastatūru.

ASV Teksasā bāzētais jaunizveidotais uzņēmums Onward Mobility ir sadarbojies ar FIH Mobile un Foxcon, no kuriem pēdējais ražo tālruņus arī Apple, un visi trīs apvienojas spēkiem, lai radītu jaunu viedtālruni ar fizisko tastatūru.

Jaunā BlackBerry galvenās iezīmes ir fiziskā tastatūra, vismodernākās kameras un 5G savienojamība. Ceturtā, un, iespējams, vissvarīgākā iezīme ir drošība – šajā sakarā kompānija sadarbojas ar kiberaizsardzības uzņēmumu.

Viena no tālruņa mērķa grupām ir uzņēmumi, kuriem viedierīču drošība ir īpaši augsta vērtība. Jaunais tālrunis vispirms tiks pārdots ASV un Eiropas tirgū, taču vēlāk to plānots padarīt pieejamu arī Āzijā. Pēc Pītera Franklina, Onward Mobility izpilddirektora teiktā, jau notiek sarunas ar klientiem un tālākpārdevējiem par tālruņu mārketinga attīstīšanu. Ilgtermiņā uzņēmums ir nolēmis visu ražošanas procesu nogādāt ASV.

BlackBerry 2016. gadā pēc vairāku gadu pārdošanas apjoma krituma pameta biznesu. Tas, protams, bija pateicoties iPhone un Android viedtālruņu straujajam popularitātes pieaugumam.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us