Bezmaksas virtuālais maratons – Asics uzsāk virtuālo stafetes maratonu

Asics ir uzsācis jaunu virtuālo skriešanas pasākumu, ļaujot komandām no visas pasaules bez maksas sacensties virtuālajā stafetē. Komandas var sastāvēt no draugiem, ģimenes locekļiem, skriešanas kluba dalībniekiem, darba kolēģiem vai jebkura cita, ar kuru vēlaties kopā piedalīties.

Virtuālie skriešanas pasākumi pastāv jau gadiem ilgi, taču pandēmijas laikā tie ir kļuvuši vēl aktuālāki, jo lielākoties masveida dalība sacensībās ir atcelta.

Jaunais pasākums ar nosaukumuAsics World Ekiden ir izveidots, iedvesmojoties no Japānas skriešanas kultūras. Tradicionālajās japāņu sacīkstēs tiek izmantota lente, ko sauc par ‘tasuki’. Tā tiek nēsāta kā josta un no katra skrējēja tiek nodota nākamajam kā stafete.

Asics World Ekiden‘ sacensību 26,2 jūdžu (42 km) skrējiens ir sadalīts sešās dažāda garuma daļās, lai tas atbilstu dalībnieku sastāvam. Laika posmā no 11. līdz 22. novembrim reģistrējiet savu noskrieto sacensību posmu, izmantojot lietotni Asics Runkeeper, pēc tam nododiet virtuālo ‘tasuki‘ nākamajai personai.

Kā pievienoties virtuālajām sacensībām?

Pasākums tiek pārvaldīts, izmantojot lietotni Asics Runkeeper, kas ir pieejama operētājsistēmām Android, iPhone un Apple Watch. Turklāt jūs varat izmantot Runkeeper kopā ar gandrīz jebkuru GPS fitnesa izsekotāju, ieskaitot Apple Watch, Fitbit un Garmin ierīces.

Jūs un jūsu komanda varēsit redzēt savu pasaules rangu tiešsaistes līderu sarakstā, un katrs dalībnieks skrējiena laikā saņems pielāgotu audio.

Komandas var reģistrēties tieši caur Runkeeper mājaslapu vai caur Asics Hub. Jūs varat arī atrast vairāk informācijas Twitter vietnē, izmantojot mirkļbirku #ASICSWorldEkiden.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us