Bezkontakta norēķini ar Galaxy Watch4 viedpulksteņiem – Google Pay arī Latvijā

Samsung Galaxy Watch4 Google Pay

Samsung Galaxy Watch4 viedpulksteņu lietotājiem Baltijā pieejama ilgi gaidītā Google Pay funkcija, kas ļauj veikt bezkontakta maksājumus. Latvijā šo pakalpojumu nodrošina vairāki pakalpojumu sniedzēji, tai skaitā – Swedbank un Revolut. Līdz ar to šo banku norēķinu karšu īpašnieki turpmāk ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā varēs norēķināties par pirkumiem, neizmantojot maksājumu kartes, bet gan viedpulksteni.

“Galaxy Watch4 sērijas viedpulksteņi piedāvā ne tikai spēcīgu veselības funkciju komplektu, kas ļauj uzraudzīt savu labsajūtu un paradumus, bet padara to lietotāju ikdienu vēl ērtāku un mobilāku. Piemēram, ja pa rokai nav bankas karte, bezkontakta maksājumus iespējams veikt ar viedpulksteni, savukārt eSIM funkcijas atbalsts nodrošinās savienojamību, ja līdzi nebūs tālrunis,” uzsver Jurijs Bušmaks, Samsung IT un mobilo tehnoloģiju nodaļas vadītājs Baltijā.

Lai Samsung Galaxy Watch4 izmantotu Google Pay, nepieciešama Curve OS Ltd, Ecommpay, Monese, N26, PayrNet, Revolut, Swedbank, VIA Payments UAB vai Wise karte ar aktivizētu bezkontakta maksājumu iespēju.

Jau ziņots, ka Samsung augustā prezentēja jaunākos Galaxy sērijas viedpulksteņus – Galaxy Watch4 un Galaxy Watch4 Classic. Viedpulksteņiem ir pilnīgi jauna Samsung Wear OS™ operētājsistēma, kas izstrādāta sadarbojoties ar Google™. Tāpēc tagad iespējams arī viedpulkstenī izmantot plašo Google lietotņu ekosistēmu. Platforma atbalsta arī vadošās trešo pušu lietotnes, piemēram, adidas Running, Calm, Strava un Spotify, kas pieejamas Google Play.

Papildu informācija: https://www.samsung.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us