Bajtel.lv piedāvās Motorola Defy viedtālruni

Datuvē jau tika rakstīts par [url=http://datuve/raksts/4012/SIA_BAJTEL.LV_klust_par_Motorola_oficialo_parstavi_Baltijas_valstis/]SIA BAJTEL.LV[/url], kas šī gada 1.novembrī kļuva par oficiālo Motorola pārstāvi Baltijas valstīs. Tagad uzņēmums ir lepns piedāvāt pasaulē pirmo Android “Dzīves drošo” tālruni – Motorola Defy.

Negadījumi notiek, tādēļ Motorola Defy ir drošs pret putekļiem un skrāpējieniem, kā arī tās spēs izturēt veselu pusstundu atrodoties ūdenī!

Motorola Defy ir drošs pret mitrumu, skrāpējumiem un putekļiem, tas pasargā Jūs no dzīves likstām, kurās tik bieži ciešs pārējie tālruņi. Komplektēts ar CrystalTalk® PLUS un aprīkots ar diviem mikrofoniem, DEFY spēj atšķirt Jūsu balsi no apkārtējiem trokšņiem un Jūsu sarunu biedrs dzirdēs Jūs daudz labāk nekā izmantojot citus tālruņus. Ar Adobe® Flash® Lite® komplektētais interneta pārlūks un 3.7 collu WVGA ekrāns ļauj Jums redzēt daudz vairāk nekā standarta pārlūkos.

[img]http://datuve/images/upload/20100902162405.jpg[/img]
Izvēlieties tūkstošiem lietotāj programmas, spēles un ekrānprogrammas no Android Market™. Izbaudiet Google™ piedāvātos pakalpojumus – Google Search™, Google Maps™ , Gmail™, kā arī daudzus citus.

Komplektēts ar 5MP kameru ar auto fokusu ir labākais ceļa biedrs Jūsu darījumu vai atpūtas braucienus.

Defy var būt arī daļa no Jūsu mājas digitālās dzīves ( DLNA) nodrošinot Jūs ar iespēju straumēt video un audio failus, saglabāt un rediģēts, kā arī, piemēram, savienot to izmantojot DLNA funkciju ar Jūsu mājas spēļu konsoli, datoru vai HDTV! Connected Music Player piedāvā Jums pārlūkot, klausīties, lejupielādēt vai augšupielādēt mūziku tieši no Jūsu Motorola Defy.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us