Attālināts iekārtu remonts – kas ir TSC autorizētais servisa centrs?

TSC attālināti labo ierīces

Viedierīces mūsu ikdienā ir ieņēmušas ļoti nozīmīgu lomu, tāpēc tad, ja gadās kāda ķibele, palīdzību nepieciešams saņemt kvalitatīvi un ātri. Kādēļ iekārtu remontu uzticēt autorizētam servisa centram, piemēram, tādam kā TSC?

TSC ir lielākais autorizētais servisa centrs Latvijā, kas ikdienā apkalpo aptuveni 30 pasaules vadošo mobilo iekārtu ražotāju – Samsung, Apple, Huawei, LG, Sony, Xiaomi, CAT u.c. – produkcijas. TSC Latvijā strādā kopš 2002. gada un šo gadu laikā ir kļuvis par vienu no tirgus līderiem. Augsto servisa atbildību un kvalitāti apstiprina iegūtie ISO sertifikāti: energoefektivitātes, vides pārvaldības un kvalitātes pārvaldes standarti.  

Kāpēc izvēlēties autorizētu servisa centru?

Lai arī Latvijas tirgū lielākoties dominē neautorizēti servisa centri, ir būtiski saprast, kāpēc savu ierīci labāk būtu uzticēt augsti kvalificētiem meistariem autorizētā servisa centrā – tādā kā TSC:

  • Servisa centrs ir izpildījis ražotāju priekšnoteikumus, lai kļūtu par autorizētu servisu, iegūstot katra zīmola autorizāciju; 
  • Remontā tiek izmantotas tikai oriģinālās ražotāja detaļas. Neoriģinālu detaļu izmantošana var radīt bojājumus un atstāt negatīvu ietekmi uz funkcionalitāti; 
  • Iekārtas tiek labotas saskaņā ar ražotāju instrukcijām, kas nav pieejamas nesertificētiem servisa centriem; 
  • Pēc remonta veikšanas tiek nodrošināta kalibrācija, tādējādi garantējot, ka iekārtu moduļi un sensori darbojas pilnvērtīgi; 
  • Diagnostika tiek veikta ar ražotāju nodrošinātu programmatūru un aparatūru. Ar to palīdzību iespējams identificēt problēmas cēloni, piedāvājot remontēt tikai to, kas patiešām nepieciešams;
  • Meistari ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri ir piedalījušies ražotāju apmācībās un sekmīgi nokārtojuši pārbaudes testus. Nestandarta situāciju gadījumā servisam iespējama saziņa ar ražotāja tehnisko personālu. 

Vienoti remonta pamatprincipi attiecas kā uz garantijas, tā uz ārpus garantijas jeb maksas remontu neatkarīgi no tā, kur iekārta ir iegādāta.  

Kādas iekārtas labo TSC? 

TSC nodrošina autorizēto ražotāju visu iekārtu remontu – viedtālruņiem, planšetēm, klēpjdatoriem, viedpulksteņiem, elektroskūteriem, viedpalīgiem un citām iekārtām, kas iegādātas gan Latvijā, gan Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs. 

Izvēloties TSC, Tava iekārta būs drošās rokās. Meistari to labos uz mīksta seguma, ar ESD cimdiem rokās un ESD kreklu mugurā. Ko nozīmē ESD? Šie īpašie cimdi un speciālais apģērbs ir paredzēts, lai remonta procesā nerastos statiskā elektrība, kas var bojāt ierīces komponentes. Statiskās elektrības lādiņa gadījumā tā tiek novadīta uz zemi, saudzējot iekārtu. 

TSC Latvija darbinieki, kas ir augsti kvalificēti un nodrošināti ar ražotāju oriģinālajiem rīkiem, strādā apbrīnojamā tempā. Ja rezerves daļas ir pieejamas uz vietas, vidējais remonta ilgums ir no vienas līdz trijām dienām, taču, ja detaļas jāpasūta, tad līdz septiņām dienām.

Kur meklēt TSC?

Ikviens bojāto iekārtu var nosūtīt remontam uz TSC bez maksas, izmantojot pakomātu. Tas ir vienkārši, ātri un droši. Protams, klienti ir gaidīti arī servisa centros Rīgā: Rēzeknes ielā 5a, kurā pieņem visu ražotāju iekārtas, un Blaumaņa ielā 5a-1f (ieeja no Tērbatas ielas), kurā meistari specializējas Apple produktu remontā. 

Vairāk informācijas vari uzzināt https://tsc.lv/ un TSC Latvija Facebook kontā

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us