Atklāj turku fotomākslinieka A.H. Ješiljurta izstādi par Eiropu un Latviju „FACE OF EUROPE”

Turcijas Republikas vēstniecība sadarbībā ar fotomākslas galeriju „Zazī” aicina apmeklēt turku fotogrāfa Ali Haidara Ješiljurta (Ali Haydar Yeşilyurt) izstādi Turcijas vēstniecības izstāžu zālē, kuras svinīgā atklāšana notiks 2011.gada 12. decembrī plkst. 17:00.

Projekti, kuru ietvaros Rietumu fotogrāfi (vai mākslinieki) apceļo Austrumus, lai parādītu cik ļoti dzīve Tur atšķiras no mūsu ierastās vides, ir kļuvuši par tradīciju. Savā projektā “Face of Europe” Ali Haydar Yesilyurt, tieši otrādi, sniedz mums unikālu iespēju palūkoties uz Eiropu no turku mākslinieka redzes punkta. Izstādes mērķis nav parādīt atšķirīgo, bet uzsvērt tik bieži ceļotāju nepamanītās līdzības starp Austrumiem un Rietumiem. Projekts ticis realizēts 24 Eiropas valstīs. Iepriekš izstāde tikusi izstādīta Turcijā (Stambulā un Bursā).
[img]/images/upload/20111202132229.jpg[/img]

Izstādē skatāmi darbi, kas tapuši projekta “Face of Europe” ietvaros. Tā ir fotogrāfa Ali Haydar Yeşilyurt (1977) pirmā personālizstāde Latvijā. Vinš ir piedalījies vairākās kolektīvās izstādēs Turcijā, Latvijā un citās valstīs. Ali Haydar Yeşilyurt sadarbojas ar žurnālu PhotoWorld (Turcija) un pasniedz fotogrāfijas mākslu FotoAkadēmijā (Rīgā, Latvijā). Rīgā viņu pārstāv Galerija Zazī.

Izstāde apskatāma no 13. līdz 23.decembrim Turcijas Republikas vēstniecības izstāžu zālē darba dienās no plkst. 9:30 līdz 18:00 (Rīgā, A,Pumpura ielā 2). Pēc izstādes noslēgšanas darbi būs aplūkojami Galerijā Zazī (Rīgā, Dzirnavu ielā 20).

Izstādes svinīgā atklāšana notiks 2011. gada 12. decembrī plkst. 17:00, mediju pārstāvji aicināti pieteikties līdz 12. decembrim, izmantojot zemāk norādīto vēstniecības kontaktinformāciju.

[b]Turcijas Republikas vēstniecība[/b]
A.Pumpura iela 2, Rīga
Tālrunis: 67821600
e-pasts: turkishembassy.riga@gmail.com
Papildinformācija:
Inese Katrīna Zača,
Galerija Zazī,[url=http://www.zazi.lv]www.zazi.lv[/url]
Tālr: 27071183, 67331123
e-pasts: zazi@zazi.lv
Vairāk informācijas par fotogrāfu: [url= http://www.alihaydaryesilyurt.com]www.alihaydaryesilyurt.com [/url], [url=http://www.zazi.lv]www.zazi.lv[/url], info@alihaydaryesilyurt.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us