Arvien vairāk Eiropas uzņēmumu glabā uzņēmējdarbībai svarīgus datus virtuālajās vidēs

78% visu virtuālajās vidēs izvietoto lietojumprogrammu un programmu ir būtiski svarīgas uzņēmējdarbībai. Par to liecina Eiropas IT speciālistu vidū veiktais Kaspersky Lab pētījums. Tādējādi kļūst aktuāls jautājums par uzņēmumu informācijas saglabātību ne vien fiziskajos, bet arī virtuālajos serveros, kuru aizsardzības kultūra Eiropā, tostarp Latvijā, pašlaik tikai sāk veidoties.

«Bieži vien virtuālās datorsistēmas no uzņēmumu viedokļa ir vienkārša testēšanas vide, taču šāda pieeja ir novecojusi. Vēl pirms dažiem gadiem virtuālajās vidēs patiešām tika pārbaudītas dažādas tehnoloģijas, bet tagad Eiropas uzņēmumi šeit izvieto uzņēmējdarbības lietojumprogrammas, piemēram, uzņēmuma resursu pārvaldības sistēmas, vai e-pastu. Saskaņā ar Kaspersky Lab pētījuma datiem 78% no visas virtuālajās vidēs pārnestās informācijas veido būtiski svarīgas lietojumprogrammas. Tā kā virtuālās mašīnas veic šādas nozīmīgas funkcijas, tās ir atbilstoši jāaizsargā. Turklāt virtuālo vižu aizsardzības risinājumiem jābūt ne mazāk efektīviem un ērtiem kā fizisko serveru sistēmām,» norāda Kaspersky Lab rīkotājdirektors Baltijas valstīs, Ungārijā, Čehijā un Slovākijā Andis Šteinmanis.

Uzņēmējdarbības jomas pārstāvji jau sen ir kļuvuši par kibernoziedznieku uzbrukumu mērķi, jo viņiem nozagto informāciju iespējams izdevīgi pārdot vai izmantot šantāžai, kas sola uzbrucējiem ievērojamu peļņu. Kaspersky Lab dati liecina, ka pēdējā gada laikā 91% uzņēmumu ir saskārušies ar informācijas drošības apdraudējumiem. Trešdaļa vīrusu uzbrukumu ir beigušies ar datu zudumu, turklāt 10% uzņēmumu tā bija uzņēmējdarbībai svarīga informācija.

[i]Kaspersky Security for Virtualization (KSV) [/i] ir jauns uzņēmumiem domāts risinājums, kas ļauj nodrošināt līdzsvaru starp veiktspēju un drošību, kāda nepieciešama, lai pretotos mūsdienu apdraudējumiem, ar kuriem uzņēmumi sastopas virtuālajā vidē.

Sīkāk ar aptaujas par virtualizācijas ieviešanu uzņēmējdarbības jomā rezultātiem var iepazīties informatīvajā portālā [url=http://www.kaspersky.com/beready/exclusive-content]http://www.kaspersky.com/beready/exclusive-content[/url]. Lai iegūtu piekļuvi pētījumam, pietiek veikt vienkāršu reģistrēšanās procedūru.

Papildu informācija:
[url=http://www.kaspersky.com/beready]http://www.kaspersky.com/beready[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us