Arī LG telefonos tagad Windows Phone 7 Series

Ņujorkas Time Center notiekošajā [url=http://Engadget.com]Engadget[/url] šovā, viens no pasaules mobilo ierīču ražotājiem un tehnoloģiju novatoriem LG Electronics (LG) pirmo reizi demonstrēja operētājsistēmu [url= http://datuve/raksts/2873/cite/178173/]Windows Phone 7 Series[/url], ko izmantos LG tālruņos.

Engadget šova laikā Microsoft Corp. direktors Ārons Vudmans (Aaron Woodman) iepazīstināja ar galvenajām Windows Phone 7 Series iespējām un demonstrēja pirmo LG tālruņa modeli ar Windows Phone 7 Series – izrādot sākuma ekrānu, Bing meklētāju un citas multivides iespējas.

Šis tālrunis izstrādāts tā, lai nevainojami atbilstu Windows Phone 7 Series aizraujošajām un unikālajām iespējām. Kopš stratēģiskās apvienības izveidošanas 2009. gada Mobilo sakaru pasaules kongresā, LG un Microsoft ir cieši sadarbojušies, lai ieviestu tirgū Windows tālruņus, vienlaikus izstrādājot arī progresīvus viedtālruņus. Lai gan LG pirmais Windows Phone 7 Series tālrunis vēl ir izstrādes stadijā, LG mērķis ir pirmo tālruni laist tirgū jau šā gada nogalē.

[b]Par LG Electronics, Inc. [/b]
LG Electronics, Inc. ir viens no pasaules līderiem un tehnoloģiju novatoriem sadzīves elektronisko ierīču, mobilo sakaru ierīču un sadzīves tehnikas ražošanas jomā, nodarbinot vairāk nekā 84 000 cilvēkus, kuri darbojas 115 struktūrvienībās, ieskaitot 84 filiālēs visā pasaulē. LG ir viens no pasaules vadošajiem plakano paneļu televizoru, audio un video, mobilo tālruņu, gaisa kondicionieru un veļas mazgājamo mašīnu ražotājiem. LG noslēdzis ilgtermiņa sadarbības līgumu, kļūstot par Formula 1™ globālo un tehnoloģiju partneri, iegūstot ekskluzīvas tiesības kā oficiālais sadzīves elektronikas, mobilo telefonu un optisko iekārtu ražotājs.

[b]Par LG Electronics Mobile Communications Company[/b]
Uzņēmums LG Electronics Mobile Communications Company (LG) ir viens no pasaules lielākajiem mobilo tālruņu ražotājiem. Izmantojot progresīvās tehnoloģijas un novatoriskās dizaina iespējas, LG tālruņi nodrošina augstas kvalitātes mobilo sakaru pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Izmantojot progresīvus bezvadu risinājumus, LG strauji paplašina savu tirgus daļu visā pasaulē. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni [url=http://www.lge.lv] www.lge.lv[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us