Ar filmas Mākslinieks pirmizrādi Lattelecom Interaktīvā TV atzīmē 5 gadu jubileju

Atzīmējot Lattelecom Interaktīvās TV 5 gadu jubileju, ekskluzīvi tikai Lattelecom TV videonomā pieejama pieciem Oskariem apbalvotā filma Mākslinieks (The Artist). Savukārt, līdz pat maija vidu vēl var redzēt jaunāko vampīru sāgas Krēsla filmu Rītausma 1.daļa (Twilight: Breaking dawn 1).

„Esam gandarīti, ka līdz ar Lattelecom Interaktīvās TV ienākšanu Latvijā, būtiski mainījušies televīzijas skatīšanās paradumi – pateicoties tās plašajai funkcionalitātei, skatītājs pat var izvēlēties, ko un kad skatīties. Atzīmējot Interaktīvās TV jubileju, visa gada garumā turpināsim iepriecināt skatītājus, gan ar jauniem kanāliem, gan ar unikālu saturu, gan ar dažādiem tehnoloģiskiem jaunievedumiem, skaidro Inga Alika, Lattelecom Televīzijas biznesa daļas direktore.

Pateicoties Lattelecom Interaktīvās TV tehnoloģiskajai platformai, skatītājiem pirmo reizi tika piedāvātas tādas unikālas iespējas kā raidījuma ieraksts, video noma, iespēja izveidot atgādinājumus par tiem raidījumiem, kurus skatītājs vēlas skatīties, televizorā aplūkot kanālu programmas un raidījumu aprakstus, kā arī izmantot drošības koda atslēgu, lai bloķētu atsevišķus kanālus.

Šo gadu laikā būtiski papildināts TV kanālu skaits – Lattelecom Interaktīvās TV skatītājiem pieejami 108 TV kanāli, 7 dažādās tematiskās pakās. Būtiski papildināta video noma, kur šobrīd skatāmas vairāk nekā 800 filmas gan no pasaules lielākajām filmu studijām, gan arī jaunākie Latvijas kino meistardarbi – vairāk nekā 20 festivāla Lielais Kristaps 2012 nominētās un atrādītās filmas. Savukārt, izmantojot TV pulti, skatītājs var ne tikai abonēt kādu no Latvijas Avīzes izdevumiem, bet arī pasūtīt Picu.

Lattelecom ir kļuvis par Baltijā lielāko televīzijas pakalpojuma sniedzēju, jo šobrīd jau katra trešā Latvijas mājsaimniecība lieto kādu no Lattelecom nodrošinātajiem TV pakalpojumiem.

Lattelecom šobrīd piedāvā trīs televīzijas platformas – Interaktīvo televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa interneta vadu), Virszemes televīziju (signāls līdz televizoram tiek piegādāts pa gaisu un tiek uztverts ar antenu) un Interneta televīziju (televīziju var skatīties, izmantojot jebkuru interneta pārlūku), kas šobrīd skatāmā arī mobilajās ierīcēs.

Kopējais Lattelecom televīzijas maksas abonentu skaits šobrīd jau pārsniedzis 230 000.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us