Ar Accenture Latvia un Tieto Latvia atbalstu LU Fonds rīko stipendiju konkursu

Latvijas Universitātes Fonds sadarbībā ar Accenture Latvia un Tieto Latvia organizē konkursu labākajiem Latvijas akreditētajās augstskolās izstrādātajiem datorikas (informātikas) studentu bakalaura un maģistra darbiem, kuri izstrādāti 2012. gadā.

Konkursā var piedalīties ikviena Latvijā akreditēta augstākās izglītības institūcija, kas pēc saviem ieskatiem var iesniegt konkursam augstskolā izstrādātos 1-3 labākos bakalaura un 1-3 labākos maģistra darbus. Darbus konkursam varēs iesniegt no 4.jūnija līdz 4. jūlijam.

Iesniegtos darbus vērtēs žūrija, kuru veido iesniegto darbu zinātniskie vadītāji (atsevišķi bakalaura darbu un atsevišķi maģistra darbu vadītāji). Žūrijas locekļi nevērtē paša vadītus darbus un darbus, kuri iesniegti no augstākās izglītības institūcijas, kas ir žūrijas locekļa ievēlēšanas vieta akadēmiskajā amatā.

Trīs labāko bakalaura un trīs labāko maģistru darbu autori un šo darbu vadītāji saņems stipendijas. Konkursā paredzētas arī stipendijas katras augstskolas labākajiem darbiem. Stipendiju kopējais apjoms ir 3450 lati. Konkursa rezultātu izziņošana un laureātu apbalvošanas notiks 2012. gada oktobrī konferencē „Informācijas tehnoloģija: zinības un prakse”, kuras ietvaros laureāti prezentēs savus darbus.

Laila Kundziņa – Zvejniece, LU Fonda izpilddirektore: „Latvijas Universitātes Fonda viena no vērtībām ir izcilība. Mani gandarī tas, ka šīs vērtības daudzināšana notiek tieši IT jomā, kas ir viena no nozarēm, kas visstraujāk attīstās un šī ir lieliska iespēja audzināt Nobela prēmijas cienīgus pētniekus.”

Maksims Jegorovs, Accenture Latvia vadītājs: „Stipendiju konkurss ir lieliska motivācija studentiem un akadēmisko darbu vadītājiem strādāt vienā komandā un izvirzīt kopīgus mērķus. Darbs šādā tandemā ir lieliska pieredze abām pusēm un potenciāls ieguldījums IT nozares attīstībā kopumā, ko ar prieku atbalsta Accenture Latvia”.

Elmārs Gengers, Tieto Latvia valdes priekšsēdētājs: “Atbalstot šo konkursu, mēs vēlamies palīdzēt adekvāti novērtēt un izcelt to studentu darbu, kuri paši sev izvirza augstus mērķus un spēj tos sasniegt.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us