„Apple” pulkstenis grasās iekarot augstas klases veikalus Parīzē

[img] http://www.mac4ever.com/images-articles/15418_l-apple-watch-sera-t-elle-vendue-aux-galeries-lafayette-du-boulevard-haussmann.jpg [/img]
Kā padarīt viedpulksteni par modes pārzinātāju iekāres objektu? „Apple” zina atbildi uz šo jautājumu, tādēļ ir gatava uzstādīt savu pulksteņu stendus izsmalcinātos Parīzes iepirkšanās centros, piemēram, „Galeries Lafayette” (attēlā). Kompānija ar saviem viedpulksteņiem cenšas iekarot ne vien tehnoloģiju fanu pulku, bet arī bagātāko sabiedrības daļu, lai uzturētu dzīvu šveiciešu pulksteņu industriju. Lai veiksmīgi konkurētu ar tādiem sāncenšiem kā „Rolex” un „Richemont”, „Apple” produktiem jāatrodas tajos pašos veikalos.

Kamēr „Apple” pulksteņi veikalos tiks pārdoti sākot no 350 dolāriem, kompānijas smalkākie – tērauda un zelta – pulksteņi pacels cenu jaunos augstumos. Pēc pagaidām pieejamās informācijas top zināms, ka tērauda pulkstenis varētu maksāt ap 500 dolāriem, bet īpašā „Apple” zelta pulksteņu izlase varētu sasniegt cenu vairāku tūkstošu dolāru apmērā. Kompānija apsver arī citas pārdošanas stratēģijas – tā varētu ieviest vairāk pulksteņu kiosku jau esošajās tirdzniecības vietās vai pat izveidot atsevišķus viedpulksteņu veikalus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us