Apple nezināmu iemeslu dēļ atkārtoti liek atjaunot iOS lietotnes

Lielā daļā iPhone un iPad ierīču parādījušās vairākas lietotnes, kam negaidīti nepieciešami atjauninājumi. Nezināmu iemeslu dēļ Apple atkārtoti izdevuši vairāku lietotņu atjauninājumus, kā rezultātā lietotājiem ir jāpārinstalē dažādu lietotņu jaunākā versija.

Atjaunojamo aplikāciju skaits var būt atšķirīgs. Tas atkarīgs no tā, cik daudz lietotņu ir ierīcē, un cik bieži tās ir atjauninātas.

Precīzi, kāpēc šie atjauninājumi tiek izdoti atkārtoti, nav skaidrs, bet, kā atzīmē MacRumors, tam varētu būt kāds sakars ar kļūdu, kas, šķiet, ietekmē lietotnes, sākot ar iOS 13.5. Dažas lietotnes kļuva nepieejamas, un lietotājs tika informēts ar kļūdas paziņojumu: “This app is no longer shared with you” (šī lietotne vairs netiek kopīgota ar jums). Ātrais vieds, kā šo aplikāciju “salabot”, nezaudējot iestatījumus un datus, ir lietotnes iztīrīšana, izmantojot Settings > General > iPhone Storage (Iestatījumi> Vispārīgi> iPhone krātuve), un pēc tam to instalēt atkārtoti. Nav arī skaidri zināms, kas izraisīja “no longer shared with you” kļūdu, taču formulējums liek domāt par sava veida autentifikācijas vai sertifikācijas problēmu.

Iespējams, ka lietotnes atjauninājumu atkārtota izdošana ir paredzēta šīs kļūdas novēršanai, taču tā ir tikai teorija. Neatkarīgi no problēmas, šķiet, ka tā nebojā nevienu lietotnes funkcionalitāti. Šajā gadījumā ir ieteicams vienkārši atjaunināt aplikācijas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us