Apple jaunais 13 collu MacBook Pro ar maģisko tastatūru

Agrāk, nekā gaidīts, Apple ir izziņojis jauno 13 collu MacBook Pro ar maģisko tastatūru. Tam ir papildu Intel 10. Gen procesori, un tas maksā sākot ar $1,299. Tas ir tikai mazliet uzlabots 13 collu MacBook Pro līnijas klēpjdators. Bet tas arī simbolizē šīs ēras beigas: Apple vairs nepārdos nevienu jaunu klēpjdatoru, kuram ir bieži kritizētā klaviatūra ar “tauriņa” tipa slēdžiem.

Apple ir samērā ātri pārorientējies, lai izņemtu tauriņtastatūru no savas līnijas. Par 16 collu MacBook Pro tika paziņots 2019. gada novembrī, un pagājušajā martā tam sekoja atsvaidzinātais MacBook Air ar maģisko tastatūru. Sešu mēnešu laikā Apple ir pilnībā nomainījis visus savu klēpjdatoru modeļus pret tādiem, kas izmanto labākas, šķērveida tipa slēdžu tastatūras. Jāņem vērā tas, ka kompānija pavadīja piecus gadus, cenšoties panākt, lai tauriņtastatūra darbotos.

Tāpat kā ar pēdējo MacBook Pro, Apple pieturas pie Thunderbolt 3/USB-C savienotājiem, plus ir arī austiņu ligzda. Saglabāta tiek arī skārienjosla, skārienjutīgais ID pirkstu nospiedumu sensors un — uzslavējiet — īsts, fizisks Esc taustiņš.

RAM var tikt uzlabots līdz 32 GB un krātuve līdz pat 4TB. Apple apgalvo, ka 10. Gen Intel procesoriem ir turbo pastiprinājums līdz 4.1 Ghz un ka jaunā Intel Iris grafika atbalsta Pro Display XDR ar pilnu 6K izšķirtspēju.

Bāzes $1, 299 modelim ir arī 256GB krātuve (iepriekšējiem modeļiem tā bija 128GB). Bet tam nav 10. Gen procesora un tam ir 8 GB RAM. Uzlabojums uz 16 GB RAM ir pieejams par $100, agrāko $200 vietā.

Tas ir pieejama pasūtīšanai Apple mājaslapā un vēlāk būs pieejams arī Apple veikalos. Teikts, ka izglītības nozarē strādājošie var iegūt $100 atlaidi bāzes modeļa iegādei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us