Android 2.1 operētājsistēma sniedz Galaxy Spica telefonam jaunas funkcijas un neatkārtojamas lietojuma iespējas

Samsung Electronics, vadošais mobilo telefonu ražotājs, ir atjauninājis savu jaudīgo Galaxy Spica (I5700) viedtelefonu, lai pilnvērtīgi izmantotu jaunākās AndroidTM operētājsistēmas versijas Android 2.1 jaudu. Tagad viedtelefons piedāvā veselu galaktiku jaunu funkciju un neatkārtojamu iespēju.

Uzlabotais Galaxy Spica viedtelefons ir saglabājis visas funkcijas no sava veiksmīgā priekšgājēja, tai skaitā plašās savienojumu iespējas un piekļuvi GoogleTM mobilajiem pakalpojumiem, multivides funkcionalitāti un augstu procesora veiktspēju.

“Galaxy Spica cienītāji ir novērtējuši to vienkāršību, ar kādu viņi varēja piekļūt saviem kontaktiem un personalizēt lietošanas iespējas, – mūsu jaunais sakaru rīks dāvā visu to pašu un vēl daudz vairāk – bagātīgas un pilnvērtīgas mobilās iespējas,” sacīja Samsung Electronics Mobilās komunikācijas biznesa nodaļas vadītājs un prezidents JK Šins.

Atjauninājums būs pieejams, izmantojot PC Studio 7 – Samsung pašradīto unikālo programmatūras atjaunināšanas aplikāciju. PC Studio 7 programmatūra ir iekļauta Galaxy Spica komplektācijā, kā arī to var lejupielādēt Samsung mobile interneta vietnē.

Uzlabotas lietojuma iespējas

Galaxy Spica ir kļuvis par augsti intuitīvu komunikācijas ierīci, kas dāvā lietotājiem iespēju personalizēt vismaz deviņas uz sāniem ritināmas darbvirsmas. Lietotāji var patiesi ļaut vaļu savai iztēlei, radot atšķirīgus gaidīšanas režīma ekrānus atbilstoši dažādajām personīgajām interesēm un prasībām.

Tagad viedtelefons ir aprīkots arī ar virtuālās realitātes tehnoloģiju, kas spēj reālajā laikā attēlot digitālo informāciju jūsu apkārtējā vidē, jums lūkojoties caur Galaxy Spica 3 megapikseļu kameras skatu meklētāju. Vēl Galaxy Spica ir aprīkots ar Samsung sīkrīkiem, vizuālajām grāmatzīmēm un PC Sync atbalstu, kas ļauj lietotājiem ātri sinhronizēt savu sakaru rīku ar datoru.

Paplašināta multivides un ziņapmaiņas funkcionalitāte

Mobilais telefons tagad ir apgādāts ar virkni uzlabotu multivides funkciju, kas Galaxy Spica pārvērš personālajā izklaides ierīcē. Mediju pārlūks ļauj jums pavisam vienkārši pārlūkot savu mediju kolekciju. Arī kamera ir uzlabota, lai piedāvātu plašākus attēlu iestatījumus un uzlabotu to aplūkošanas iespējas.

Uzlabotā ziņapmaiņas funkcionalitāte tagad ļauj daudz vieglāk pievienot failus MMS vai e-pasta ziņojumiem, kā arī lietotāji var pievienot kontaktus ziņojumiem pa tiešo no telefongrāmatas. Uzlabotās kontaktu pārvaldes iespējas ļauj lietotājiem atrast nepieciešamos kontaktus daudz vienkāršāk, izmantojot alfabētisko rādītāju.

Iespēja atjaunināt telefona programmatūru no 2010.gada marta būs pieejama vispirms Vācijā, un tad pakāpeniski šī iespēja tiks ieviesta arī citos Eiropas tirgos, Dienvidaustrumu Āzijā, Tuvējos Austrumos un Āzijā, Āfrikā un pārējos pasaules reģionos.

Latvijā Galaxy Spica programmatūras atjauninājums būs pieejams aprīļa beigās.

Samsung I5700 tehniskās specifikācijas

Tīkla standartu atbalsts: HSDPA 3,6Mbps (900/2100) EDGE/GPRS (850/900/1800/1900)
Operētājsistēma: Android (versija Android 2.1)
Ekrāns: 3,2” TFT ar HVGA (320×480) izšķirtspēju
Kamera: 3 megapikseļi (autofokuss)
Video / Audio: Video: MPEG4, H.263, H.264, WMV, DivX. Audio: MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA
Papildus funkcijas: Google mobilie pakalpojumi (Google SearchTM ietverot balss meklēšanu, GmailTM, Kontakti, Google TalkTM, Google MapsTM, YouTubeTM, Android MarketTM)
Pilnvērtīgs tīmekļa pārlūks, 3,5mm austiņu pieslēgvieta, GPS
Savienojumi: Bluetooth® 2.1, USB 2.0, MicroUSB, WiFi
Atmiņa: Iebūvētā atmiņa: 180MB
Ārējā atmiņā: Micro SD (līdz pat 32GB)
Baterija: 1500 mAh
Izmērs: 115 x 57 x 13,2mm

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us