AMD atklāj jaunā Radeon RX 6000 GPU dizainu

Nevarētu teikt, ka AMD pēdējā jauno grafisko karšu sērija – Radeon RX 5700 – īpaši izcēlās ar savu dizainu vai augstākās klases veiktspēju, taču izskatās, ka jaunais Radeon RX 6000 faktiski varētu būt ilgi gaidītā atbilde uz Nvidia flagship” grafiskajām kartēm.

AMD Twitter vietnē atklāja savas jaunās kartes dizainu, un tās trīskāršais ventilators, milzīgais apvalks un divi 8-pin strāvas savienotāji parāda, ka tā ir pilnībā vizuāli satriecoša.

Tam ir izsmalcinātāks izskats nekā tā priekšgājējam Radeon VII. Paliekot uzticīgs savam neoficiālajam koda nosaukumam, Radeon RX 6000 izskatās pēc lielas grafiskās kartes, lai gan attēli var būt maldinoši. Lai kā arī būtu, grafiskajā kartē ir trīs ventilatoru dzesēšanas risinājums, norādot, ka tai ir pamatīgas dzesēšanas prasības. Veselais saprāts saka, ka AMD neieviestu trīs ventilatorus dzesēšanas risinājumā, ja vien tie nebūtu patiešām nepieciešami.

Jāatzīmē, ka AMD ļauj jums pilnībā apskatīt GPU savā Fortnite Creative Island spēles salā, lai gan mēs negaidām daudz pārsteigumu. Augstas izšķirtspējas attēlā zemāk, to var apskatīt pilnā krāšņumā:

Nvidia pirms savas nesenās GPU atklāšanas piedāvāja līdzīgu “tīzeri” savas RTX 3090 dizainam, un nesen tika apskatīts arī RTX 3080 dizains.

AMD vajadzētu oficiāli atklāt RX 6000 sēriju pasākumā, kas notiks 28. oktobrī, krietni pēc 700 ASV dolāru vērtā Nvidia RTX 3080 iznākšanas. Varbūt ir vērts gaidīt, lai redzētu, kā funkcionēs AMD jaunā karte. Starp citu, jaunajām GPU būs tāda pati GPU arhitektūra kā PS5 un Xbox Series S un X.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8631/android-11-ir-klat-un-ir-pieejams-ne-tikai-google-pixel-talrunos/
http://datuve/raksts/8643/fortnite-uzsak-koncertu-seriju-kas-cerams-klus-par-makslinieku-koncertturu-pieturu/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us