Alfa piedāvā iPhone un Android aplikāciju svētkiem

Tirdzniecības parks „Alfa” izveidojis pirmo mobilo dāvanu ceļvedi – iPhone un Android aplikāciju „Alfas dāvanas”, kas lietotājam kalpos vienlīdz kā izklaide un praktisks palīgs svētku dāvanu izvēlē.

Jaunā iPhone un Android viedtālruņu aplikācija izveidota tiem, kas pirkumu izvēli mūsdienās labprāt uztic augstākajām tehnoloģijām. Nelielā, ērti lietojamā dāvanu aplikācija ne tikai palīdzēs atrast piemērotāko dāvanu Ziemassvētkos, dzimšanas un vārda dienā, Valentīna dienā, kā arī tādos svarīgos notikumos kā izlaidumā, kāzās un kristībās, bet padarīs pašu iepirkšanās un izvēles procesu aizraujošāku. „Alfas dāvanu” aplikācija automātiski piedāvās vairāku dāvanu izvēlni, balstoties uz lietotāja ievadītajiem datiem par dāvanas saņēmēju, kā arī dāvinātāja iespējām. Turklāt, lai atvieglotu orientēšanos lielajā dāvanu sortimentā, izvēlētajai dāvanai tiek norādīts konkrēts veikals, kur tā ir atrodama.


T/p Alfa vadītājs Zigmunds Vīķis stāsta, ka ideja par dāvanu izvēles aplikāciju radusies, vērojot cik nozīmīgu vietu cilvēku ikdienā šobrīd ieņem informācijas tehnoloģijas – daudzi no Alfas apmeklētājiem pa veikalu pārvietojas ar savām mobilajām ierīcēm rokās: „Esam priecīgi, ka Alfa ir pirmais no lielajiem tirdzniecības centriem, kas izveidojis nelielo programmu, lai atvieglotu dāvanu, kā arī, iespējams, ikdienas pirkumu izvēli. Nav šaubu, ka pirmssvētku iepirkšanās drudzis sagādā rūpes ne vienam vien, tāpēc ceram, ka modernie un tehnoloģijas mīlošie pircēji novērtēs mūsu ieguldījumu un rūpes par viņu ērtībām!”

[img]http://datuve/images/upload/20101210133622.png[/img]

[img]http://datuve/images/upload/20101210133700.png[/img]

[img]http://datuve/images/upload/20101210133745.png[/img]

Papildus dāvanu izvēlei aplikācijā iegūstama informācija visiem Alfas veikaliem, kā arī atpūtas, izklaides, skaistumkopšanas iespējām un citiem pakalpojumiem.

Aplikāciju „Alfas dāvanas” iPhone īpašnieki var lejupielādēt App Store, Android operētājsistēmas lietotāji – Android Market, kā arī t/p Alfa mājas lapā. www.alfaparks.lv ikviens interesents jauno dāvanu aplikāciju var aplūkot un izmēģināt arī uz sava datora. Aplikācijas izstrādātājs ir interaktīvā aģentūra „Cube”.

Lai apskatītu un lejupielādētu aplikāciju, spiediet uz šīs saites: [url=http://www.alfaparks.lv/vienmer-vairak-svetku/paligs-davanu-izvele/]http://www.alfaparks.lv/vienmer-vairak-svetku/paligs-davanu-izvele/[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us