Aicina neatlikt dekoderu iegādi uz pēdējo brīdi un izvēlēties to kā Ziemassvētku dāvanu tuviniekiem

Datuve.lv jau ziņoja par līderi Latvijas ciparu TV. Ņemot vērā faktu, ka Latvija uzsākusi pāreju no analogās uz ciparu TV, Lattelecom, kas nodrošina šo procesu, aicina iedzīvotājus neatlikt dekoderu iegādi uz pēdējo mirkli, lai brīdī, kad analogais signāls tiks atslēgts, nepaliktu ar melnu ekrānu.

Lai mudinātu iedzīvotājus ātrāk pāriet uz ciparu apraidi, Lattelecom ir sagatavojis īpašu piedāvājumu, aicinot šajos Ziemassvētkos kā labāko dāvanu saviem tuviniekiem, kuri skatās analogo TV, izvēlēties dekoderu Virszemes TV uztveršanai.

Decembrī visos Lattelecom klientu apkalpošanas centros- veikalos dekoderi būs nopērkami īpašā svētku noformējumā, turklāt ikviens kā dāvanu saņems arī viedkarti un iespēju veselu mēnesi par velti skatīties arī maksas kanālus.

„Šis ir laiks, kad cilvēki vairāk nekā jebkad agrāk novērtē praktiskas un saimniecībā noderīgas dāvanas, tādēļ dekoders un iespēja turpināt skatīties televīziju, turklāt jau labākā kvalitātē, būs vērtīga dāvana Ziemassvētkos. Mēs īpaši aicinām pieaugušos bērnus padomāt par saviem vecākiem, vecvecākiem un citiem tuviniekiem, kuri šobrīd skatās analogo TV, un tradicionālo čību vietā šoreiz izvēlēties daudz pragmatiskāku un jau tuvākajā nākotnē absolūti nepieciešamu lietu – dekoderu ciparu signāla uztveršanai un TV skatīšanai,” aicina Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Jau iepriekš ziņots, ka saskaņā ar Eiropas Savienības rekomendāciju un Ministru Kabineta lēmumu, Latvija ir uzsākusi pāreju no analogās uz ciparu TV apraidi. Tas nozīmē, ka tās mājsaimniecības, kas šobrīd skatās analogo TV apraidi, būs jāaprīko ar ciparu televīzijas uztvērējiem.

„Šobrīd visas iesaistītās puses- Satiksmes ministrija, Nacionālā radio un televīzijas padome, televīzijas kanāli un Lattelecom, kas nodrošina pāreju no analogās uz ciparu apraidi – diskutē par pārejas termiņu, taču ir skaidrs, ka tas notiks ātrāk nekā iepriekš plānots, tādēļ mūsu aicinājums iedzīvotājiem būtu – neatlikt dekodera iegādi uz pēdējo brīdi,” mudina K.Gabriloviča.

Informatīvais pielikums

Kā pieslēgt Lattecom Optisko internetu

Ja tu jau esi Lattelecom klients tu jebkurā laikā vari pieteikties Lattelecom Optiskā interneta pieslēgumam internetā (ja tava adrese atrodas Optiskā interneta pieslēgumu zonā) un papildināt savu interneta pieslēgumu no Lattelecom Mājas pieslēguma uz Lattelecom Optisko internetu.

Ja tu vēl neesi Lattelecom klients tu jebkurā brīdī vari pieteikties ātrākajam internetam Latvijā ar ātrumu līdz 500Mbit/s.

Pieteikties Lattelecom Optiskam internetam

Kā pieslēgt Lattelecom Interaktīvo televīziju

Ja tu jau esi Lattecom klients tu jebkurā laikā vari pieteikties Lattelecom Interaktīvās televīzijas pieslēgumam internetā un papildināt savu esošo pieslēgumu ar Lattelecom Interaktīvo televīziju un skatīties 67 populārākos TV kanālus.

Pieteikties Lattelecom Interaktīvai televīzijai

Šeit arī ir pieejama Lattelecom:

Interneta pieejamības pārbaude
Pēc telefona vai adreses

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us