Aicina MVU veikt bezmaksas IT sistēmu auditu

BSA Latvijas organizācija aicina mazo un vidējo uzņēmumu vadītājus piedalīties akcijā, kuras rezultātā bez maksas tiks veikts piecu uzņēmumu programmatūras resursu pārvaldības (Software Asset Management – SAM) audits. Pieteikties bezmaksas audita veikšanai var līdz šī gada 5.martam.

„Programmatūra ir nozīmīgs uzņēmuma resurss, kuru nepieciešams pārvaldīt tāpat kā finanses un citus resursus, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu lietojumu un izvairītos no iespējamiem riskiem. SAM audits ir efektīvs pasākumu kopums, kas palīdz izvēlēties finansiāli izdevīgāko risinājumu, samazināt programmatūras uzturēšanas izmaksas, izvēlēties licencēšanas modeli, kā arī sakārtot licenču pārvaldību saskaņā ar audita atzinumā sniegtajām rekomendācijām, izvairoties no soda sankcijām Ekonomikas policijas vai VID veikto datorprogrammu legalitātes pārbaužu rezultātā,” BSA sadarbības organizācijas Latvijā pārstāve Sanita Meijere.

Pieteikties auditam var mazie un vidējie uzņēmumi, kuru IT sistēma nav lielāka par 30 datoriem. Pieteikties uz bezmaksas pārbaudi var sūtot elektronisku vēstuli uz e-pastu: bsa@bsa.lv. Vēstulē jānorāda uzņēmuma nosaukums, kontaktinformācija un uzņēmumā izmantoto datoru skaits.

BusinessSoftwareAlliance (BSA) ir vadošā organizācija drošas un likumīgas digitālās pasaules veidošanā. BSA ir dibināta 1988. gadā un tagad tās aktivitātes notiek vairāk kā 80 pasaules valstīs. BSA Latvijā darbojas kopš 2001.gada, tajā ir iesaistījušies 24 vietējie programmatūras ražošanas un tirdzniecības uzņēmumi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us