5G bāzes stacijas tagad arī Siguldā un Salacgrīvā

5G bāzes stacijas Siguldā un Salacgrīvā

Mobilo sakaru operators “Tele2” turpina paplašināt 5G bāzes staciju tīklu un tagad tas ir pieejams arī Siguldā un Salacgrīvā. Līdz ar to “Tele2” 5G tīkls komercrežīmā ir pieejams jau septiņās Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Jūrmalā, Valmierā, Siguldā un Salacgrīvā. Kā informē uzņēmumā, arī nākamgad turpināsies 5G tīkla izvēršanas darbi un tas būs pieejams arvien plašākā Latvijas teritorijā.

Jau iepriekš “Tele2” pārstāvji uzsvēruši, ka 5G potenciālais pielietojums dažādās biznesa, pilsētvides, transporta, medicīnas, sporta un citās jomās ir ārkārtīgi plašs, taču pagaidām dažādu apstākļu dēļ vēl ir visai ierobežots. Taču uzņēmums turpina pakāpenisku šīs tehnoloģijas attīstību, lai būtu pilnībā gatavs, kad 5G būs nepieciešams biznesa un citu procesu nodrošināšanai.

“Šobrīd 5G sniegtās priekšrocības var baudīt atsevišķās lokācijās. Kā jau jebkurai mobilo sakaru tehnoloģijai, arī 5G pilnvērtīgai izmantošanai ir nepieciešams plašs pārklājums, atbilstoša kapacitāte tīklā un ierīču pieejamība. Lai pārklājumu palielinātu straujāk, un līdz ar to veicinātu arī dažādu 5G biznesa risinājumu attīstību, mēs ceram, ka Latvijā tiks atļauts 5G tehnoloģiju izvēršanā un attīstībā sadarboties vairākiem mobilo sakaru operatoriem, kā tas ir citās pasaules un Eiropas valstīs,” atzīst “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

“Tele2” 5G bāzes stacija Siguldā ir uzstādīta Vildogas ceļa tuvumā, Salacgrīvā Vidzemes ielā, Jūrmalā tā atrodas Emīlijas ielā, bet Valmierā – Raiņa ielā. Savukārt Daugavpilī 5G stacija atrodas Šķirotavas dzelzceļa stacijas tuvumā, Jelgavā – pie Dobeles šosejas, bet Rīgā – Mūkusalas Biznesa Centra teritorijā.

Attēls: Tele2

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us