20 000 pirmklasnieku no Zelta Zivtiņas dāvanā saņems mobilo telefonu

Zelta Zivtiņa (ZZ) arī šogad pirmklasniekiem visā Latvijā dāvinās mobilos telefonus un ZZ priekšapmaksas sarunu kartes. ZZ Pirmklasnieka komplektus jau no 15. augusta varēs saņemt Tele2 apkalpošanas centros un pie dīleriem. Akcija norisināsies jau otro gadu un paredzams, ka arī šoreiz bērnu un viņu vecāku interese būs liela, jo kā liecina nule veiktā aptauja – Zelta Zivtiņa ir vispopulārākā izvēle skolēnu vidū.* Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks uzsver, ka bezmaksas telefoni pirmklasniekiem ir liels atbalsts vecākiem esošajā ekonomiskajā situācijā, un pauž patiesu prieku par uzņēmēju iniciatīvu atbalstīt Latvijas bērnu sagatavošanu skolai.

„ZZ Pirmklasnieka komplekts palīdzēs vecākiem samazināt tēriņus, gatavojot bērnus skolai; gan mazie, gan viņu vecāki varēs justies drošāk, jo uzsākot skolas gaitas, viņi būs tikai viena zvana attālumā viens no otra,” stāsta ZZ zīmola vadītāja Alise Avota. „Zelta Zivtiņa jau otro gadu ir iesaistījusies arī projektā Skolas soma, lai palīdzētu piepildīt maznodrošināto bērnu skolas somas, tāpēc aicinām ikvienu iespēju robežās palīdzēt, ziedojot Tele2 klientu apkalpošanas centros.”

[img]http://datuve/images/upload/20110809110824.jpg[/img]
[b]Ministrs: tālruņu dāvināšana ir liels atbalsts vecākiem esošajā ekonomiskajā situācijā[/b]

Izglītības un zinātnes ministrs Rolands Broks pauž patiesu prieku par to, „ka veiksmīgi uzņēmēji un pašvaldības atrod iespēju atbalstīt Latvijas bērnu sagatavošanu skolai” un atzīst, ka „jau ne pirmo gadu notiekošā labdarības akcija Skolas soma un mobilo tālruņu dāvināšana pirmklasniekiem esošajā ekonomiskajā situācijā ir liels atbalsts daudzām ģimenēm.”

Ministrs arī norāda, ka „pirmklasnieki noteikti sagādā vecākiem vairāk rūpes ne tikai materiālā, bet arī atbildības ziņā, jo ar skolas gaitu uzsākšanu radikāli mainās bērna ikdiena un uzdevumi. Mobilais tālrunis mūsdienās vairs nav statusa apliecinājums, bet gan tehnoloģiju radītas iespējas, kas palīdz rūpēties par bērna drošību un labsajūtu,” piebilstot: „vecākus vēlos aicināt savlaicīgi skaidrot bērniem, ka mācību stundu laikā šiem tālruņiem jābūt izslēgtiem, lai nejauša zvana gadījumā tie netraucētu koncentrēties.”

[b]Kā saņemt ZZ Pirmklasnieka komplektu[/b]
Telefoni būs pieejami Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, sākot no 15. augusta. Lai saņemtu ZZ Pirmklasnieka komplektu – telefonu Samsung 1081, ZZ Sākuma komplektu 0,99 Ls vērtībā un dāvaniņu no Zelta Zivtiņas – vecākiem jādodas uz Tele2 klientu apkalpošanas centru, ņemot līdzi pasi un bērna dzimšanas apliecību. Bērnam jābūt dzimušam laika posmā no 2004.gada 1.janvāra līdz 2005.gada 1.septembrim. Ja bērns ir dzimis agrāk, t.i., 2003.gadā – papildus tiks lūgta skolas izziņa par bērna uzņemšanu pirmajā klasē. Lai saņemtu telefonu, ir jāslēdz līgums par ZZ atjaunošanu.

Mobilos telefonus un citas dāvanas varēs saņemt arī bērni, kuri dzīvo bērnunamos. ZZ Pirmklasnieka komplekti tiks izsniegti iestādes atbildīgajai personai, kas uzrādīs dokumentu, kas apliecinās, ka bērni dzīvo bērnunamā. Par šiem bērniem atbildīgajai personai līgums jāslēdz nebūs. Gadījumos, kad bērnu audzina aizbildņi, tiks lūgts dokuments, kas apliecina radniecību/saikni ar bērnu.

[b]ZZ aicina ziedot Skolas somai[/b]
Savukārt, lai bērni no maznodrošinātām ģimenēm varētu pilnvērtīgi sākt savas skolas gaitas, ZZ aicina visus iespēju robežās atbalstīt projektu Skolas soma. Projekta mērķis ir piepildīt maznodrošināto bērnu skolas somas ar visu mācībām nepieciešamo. Atbalstīt projektu Skolas Soma var ziedojot naudiņu īpaši izveidotās ziedojumu kastēs (izvietotas Tele2 apkalpošanas centros, Rimi un Supernetto veikalos), zvanot pa ziedojumu tālruni 90006383, vai dāvinot bērniem skolai nepieciešamās mantas – skolas piederumus, somas, kancelejas preces, treniņtērpus u.c. Plašāka informācija ir pieejama Ziedot.lv mājas lapā http://bit.ly/SkolasSoma.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us