2 TB cietie diski F3EG no Samsung

Samsung prezentējis cieto disku F3EG, kas paredzēts galddatoru tirgum. EcoGreen F3EG – augstas ietilpības cietais disks, kas veidots uz priekšteča F2EG bāzes, ir apgādāts ar 2 TB ietilpību (500 GB uz katras plates), kas ļauj uzglabāt līdz pat 880 stundām DVD kvalitātes video vai arī vairāk nekā 500 000 dziesmu MP3 formātā. Līdz ar paaugstināto ieraksta blīvumu, EcoGreen F3 datu nesējs ir energoefektīvāks, jo tas nodrošina 2 TB ietilpību ar četrām datu platēm.

“Pēc datu uzglabāšanas vietas izsalkušie multivides satura profesionāļi, spēlētāji un mājas datoru lietotāji aizvien turpina papildināt un dublēt savus video, mūzikas, fotogrāfiju un citu personīgo datu krājumus,” sacīja Samsung Electronics Datu nesēju tirdzniecības daļas viceprezidents Čeols Parks. “F3EG sniedz visas priekšrocības, kādas vien zema strāvas patēriņa datu nesējs var piedāvāt, tai skaitā augstu veiktspēju un draudzīgumu apkārtējai videi.”

F3EG izmanto Samsung EcoTriangleTM tehnoloģiju, lai EcoGreen datu nesējiem nodrošinātu videi draudzīgas sastāvdaļas, zemu enerģijas patēriņu un zemu darbības trokšņu līmeni.

Likvidējot halogēnsavienojumu un broma liesmu slāpējošo elementu pielietojumu mikroshēmojuma izstrādē, jaunais modelis ir ražots no apkārtējai videi draudzīgiem materiāliem, un tas atbilst visām vides aizsardzības prasībām, tai skaitā RoHS direktīvai, kas ierobežo specifisku bīstamu materiālu izmantošanu elektrotehnikas un elektronikas preču komponentu ražošanā un kas ir spēkā gan Eiropas Savienībā, gan arī citur pasaulē.

Samsung jaunajā cietajā diskā tiek izmantotas arī zemu darbības trokšņu līmeni nodrošinošās SilentSeek™ un NoiseGuard™ tehnoloģijas, lai panāktu iespējami klusāku datorsistēmas darbību.

Papildus iepriekšminētajam, pateicoties modernajam dizainam un mazākam sastāvdaļu skaitam, F3EG cietais disks salīdzinājumā ar citiem šāda veida datu nesējiem, atrodoties gaidstāves režīmā, patērē par 40 procentiem mazāk enerģijas, savukārt rakstīšanas/lasīšanas režīmā – par 10 procentiem mazāk enerģijas. Veicot pārbaudes nestabila barošanas sprieguma apstākļos, cietais disks ne reizi nepārstāja darboties.

EcoGreen sērijas produkti jau otro gadu pēc kārtas Starptautiskās diskiekārtu aprīkojuma un materiālu asociācijas (IDEMA) veiktajos salīdzinošajos cieto disku veiktspējas testos ir atzīts par labākajiem savā klasē enerģijas patēriņa ziņā.

F3EG ir apgādāts ar 3 Gbit/s SATA saskarni, Native Command Queuing funkcijām un 16 vai 32 MB buferatmiņu. 3,5 collu F3EG cietais disks ir pieejams ar 1,5 un 2 TB ietilpību.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us