100 dienas apkart zemeslodei un 100 000 ASV dolaru

LG Electronics organizē konkursu ar vērienīgu balvu uzvarētajam – biznesa klases biļetes ceļojumam apkārt pasaulei un 100 000 ASV dolāru tēriņiem 80 dienu odisejas laikā. LG ar konkursa palīdzību vēlas uzzināt – kāds ir neparastākais ceļojums pasaulē. Visiem, kuri vēlas piedalīties konkursā, izveidota īpaša vietne www.liveborderless.net. Dalībniekiem jāapraksta, ko viņi darītu, ja saņemtu biļetes ceļojumam apkārt pasaulei un 100 000 ASV dolāru. Ierakstus var veikt, augšupielādējot vienu minūti garu video vai uzrakstot eseju (līdz 300 vārdiem angļu valodā). Tagad ikviens balsotājs kopā ar īpašu žūrijas komisiju var lemt par to, kura ideja vislabāk atbilst LG konkursa LIVE BORDERLESS™ būtībai.

Šis konkurss iezīmē LG jaunāko dizaina koncepciju LIVE BORDERLESS, kas izstrādāta plakanā ekrāna LCD TV sortimentam. Tajā izmantotas visprogresīvākās tehnoloģijas, ar kuru palīdzību samazināts rāmis, un no vienas malas līdz otrai sniedzas stikla plāksne, tā uzlabojot TV eleganci.

Līdz šim LG saņēmis jau vairāk nekā 15 000 materiālu ar oriģinālām idejām no dažādām valstīm visā pasaulē. Konkursa video ar nosaukumu Dramatic Chipmunk (Dramatiskais burunduks) ir ļoti populārs arī sociālajā tīklā YouTube un saņēmis jau vairāk nekā 925 000 atsauksmes.

LIVE BORDERLESS™ ierakstus var veikt līdz februāra beigām. Pēc tam sešas labākās idejas vērtēs īpaša LG žūrijas komisija, lai izlemtu, kurš konkursa dalībnieks vislabāk īstenojis koncepciju LIVE BORDERLESS™. Laimīgais uzvarētājs lielo ceļojumu uzsāks jau aprīļa sākumā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us