Windows Live jaunākie produkti

Jau gandrīz 3 gadus atpakaļ Datuvē bija lasāms raksts Microsoft sāk Live ”ēru”. Klāt ir jaunais Windows Live vilnis ar veselu lērumu jaunu tiešsaistes pakalpojumu gatavās un beta versijās. Pārsvarā lietotājiem pazīstams Messenger un Hotmail. Ja izmantojat šos populāros pakalpojumus, tad Jums ir pieejami arī citi Windows Live pakalpojumi, kas palīdzēs veikt darbus tiešsaitē, izmantot e-pastu, sarunāties, lietot kalendāru un fotoattēlus, kā arī lielo failu krātuvi. Turklāt tie ir pieejami latviešu valodā.

Nedaudz vairāk informācijas par jaunajiem Windows Live:

Messenger – ir jauns un svaigs izskats. Tajā joprojām ir visi pazīstamie un iecienītie līdzekļi. Pārsvarā izmanto on-line sarunām, nelielu failu pārsūtīšanai, video, audio zvaniem. Turklāt šis pakalpojums ir integrēts ar e-pastu kontaktiem, u.c. Windows Live pakalpojumiem.

Mail – Apvieno visus e-pasta kontus vienā programmā — Hotmail, Gmail, Yahoo, One, Delfi u.c. Var pievienot arī citas e-pasta adreses, ja lietojat vairākas. Izskats ļoti līdzinās Outlook-am.

Turklāt pakalpojumā Windows Live Mail ir pieejams arī kalendārs. Pastkastītes lielums – 5 GB.

Fottoattēlu galerija – ļauj pārvaldīt, organizēt savus fotoattēlus. Interesanta lieta šajā produktā Fotoattēlu galerija, tā automātiski meklē personas jūsu fotoattēlos, tāpēc personu sejām varat pievienot vārdus. Vēlāk vajadzēs vienkārši ierakstīt kādas personas vārdu, un jūs varēsit apskatīt visus fotoattēlus ar šo personu. Protams jūs varēsiet apstrādāt bildi mainot ekspozīciju, krāsu vai detaļas manuāli vai arī automātiski. Ietilpība- vairāk kā 500 bildes.

Writer ļauj ērti izveidot fotoattēlus un video gandrīz jebkurā blog uzturēšanas pakalpojumā – Windows Live, WordPress, Blogger, Live Journal, TypePad un daudzos citos.
Programma Movie Maker ir pārstrādāta, lai palīdzētu radīt filmas. Iespēja importēt un apvienot fotoattēlus, videoklipus un mūziku.
Ar ģimenes drošības palīdzību var kontrolēt, kā jūsu bērni, draudzenes vai sievas izmantos internetu. Var ierobežot meklēšanu, bloķēt vai atļaut noteiktas web vietnes, Iespēja pārbaudīt, kādas web vietnes viņi ir apmeklējuši.
SkyDrive – 25 GB liela krātuve ar kuru var ērti saglabāt un dalīties ar failiem un attēliem ar gandrīz visiem lietotājiem. Ir iespēja konfigurēt pieejas atļaujas.

Te var arī notestēt Microsoft lolojumu – Windows Live http://www.download.live.com

Rakstu sagatavoja: Romculs

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us