Vienkāršs veids, kā atbloķēt saplaisājušu tālruņa ekrānu

kā atbloķēt viedtālruni, ja tā ekrāns ir saplaisājis

Dzīve ir pilna negaidītu situāciju, un viena no tām ir nejauši no rokām izkritis vai no kādas virsmas nokritis viedtālrunis. Kritiens nereti beidzas ar saplaisājušu tālruņa ekrānu, kā rezultātā tas ir kļuvis ‘nejutīgs’ un to vairs nevar atbloķēt. Var gadīties arī, ka tavā ierīcē tomēr ir palikusi kāda svarīga informācija, kuru nebiji paspējis dublēt un kura agrāk vai vēlāk būs nepieciešama. Ja jauna ekrāna uzstādīšana finansiālā ziņā neattaisnos veco tālruni, tad pastāv kāds diezgan vienkāršs un lēts veids, kā piekļūt viedtālruņa saturam, lai izņemtu nepieciešamo informāciju no tā. 

Apskati savu tālruņa uzlādes kontaktligzdu – visticamāk tas ir USB-C ports. Nākamajai darbībai tev būs nepieciešams USB-C -> USB adapteris. To var atrast datortehnikas veikalos vai tiešsaistē (piemēram, dateks.lv, rdveikals.lv, 220.lv utt.). Ja nevēlies tērēt naudu, varbūt adapteri vari aizņemties no kāda drauga vai paziņas. 

Kad adapteris ir atrasts, nākamais solis ir diezgan vienkāršs – pievieno adapteri tālrunim un pēc tam pievieno viedtālrunim parastu datora peli. Ierīcei tā nekavējoties jāatpazīst, un viss pārējais ir izdarāms ļoti vienkārši. Ar peli var atbloķēt viedtālruņa ekrānu, ievadot ekrāna bloķēšanas kodu, un veikt visas nepieciešamās darbības tā, kā to darītu no pilnīgi parasta datora ekrāna. Ja adapterim ir vairāki USB porti, papildu pelei vari pievienot arī tastatūru, kas procesus padarīs vēl vienkāršākus un ērtākus.

Jāņem vērā, ka šī metode darbosies ar saplaisājušu ekrānu, kurā vēl kaut kas ir saskatāms.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us