Vērtīgi ieteikumi par telefona uzlādi

[img] http://www.geek.com/gearlog/images/Powermat1.JPG[/img]
Tā kā savu dzīvi vairs nevaram iedomāties bez viedtālruņa, ir īpaši jāpiedomā pie tā, lai tas vienmēr būtu uzlādēts, tādējādi nepieviļot telefona īpašnieku svarīgos brīžos. Daudzveidīgās aplikācijas un programmas ievērojami saīsina telefona baterijas darbības laiku. Rakstā apkopoti daži noderīgi padomi, kā rīkoties, ja telefons grasās izlādēties, taču līdzi nav lādētāja.

Gadījumā, ja nepieciešams uzlādēt telefonu, bet tev nav pieejams lādētājs, noderēs USB kabelis. Atliek vien ar to savienot datoru un telefonu. Tas ir ērts paņēmiens, lai vienlaicīgi darbotos ar datoru un notiktu viedtālruņa uzlāde, kā arī noder brīžos, kad nav pieejama kontaktligzda, piemēram, izbraukumos.

Ja tu ikdienā ļoti daudz izmanto telefona sniegtos pakalpojumus un bieži atrodies ceļā, tad vērts apdomāt otras baterijas iegādi. Kad tas izlādējas, tad vari ātri samainīt bateriju un atkal būt gatavs telefona izmantošanai. Šajā gadījumā vienmēr jāparūpējas par savlaicīgu abu bateriju uzlādi.

Izmanto enerģijas taupīšanas režīmu! Vai zināji, ka jaunajos Samsung Galaxy sērijas modeļos ir pieejams tāds režīms, kas nodrošinās ierīces darbību vēl 24 stundu garumā pēc tam, kad akumulators ir izlādējies līdz pat nieka 10 procentiem? Protams, te būs jārēķinās ar zināmiem ierobežojumiem. Piemēram, pieejamas būs vien pašas nepieciešamākās darbības – telefonzvani, īsziņas un internets, kā arī ekrāns kļūs melnbalts.

Izslēdz visas tās programmas, kuras neizmanto, piemēram, GPS, bezvadu internetu, soļu skaitītāju un citas. To, kuras no visām patērē visvairāk enerģijas, ir iespējams apskatīt savas ierīces iestatījumos.

Aplikācijas var darboties arī gluži pretēji – taupīt enerģiju. Atrodi tās Aplikāciju veikalā, un tādējādi varēsi paildzināt telefona darbības laiku. Kā tās darbojas? Šīs programmas atrod neaizvērtās aplikācijas un izslēdz tās tavā vietā.

Triks ātrai baterijas uzlādei – ieslēdz lidojuma režīmu! Tas ļaus telefonu uzlādēt uz pusi ātrāk, bet rēķinies ar to, ka nevarēsi ne saņemt, ne arī veikt zvanus. Tas pats attiecas arī uz īsziņām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us