Vēlies vairāk „like” savam Facebook ierakstam? Izmēģini šo aplikāciju!

[img] http://www.themarysue.com/wp-content/uploads/2013/07/facebook-like-640×360.jpg#geekosystem [/img]
Vai vēlies palielināt lietotāju skaitu, kas atzinīgi novērtējuši tavu Facebook ierakstu, nospiežot pogu „like”? Aplikācija „Plague” var tev palīdzēt!

Jauna sociālo tīklu aplikācija „Plague” ļauj izplatīt ziņojumu savā draugu lokā un arī ārpus tā robežām gluži kā vīrusu.
[img] http://st1.bgr.in/wp-content/uploads/2014/12/plague-app.jpg [/img]

To izstrādājusi firma „Deep Sea Marketing”, kas atrodas Lietuvā. Aplikācija paziņo par tavu ierakstu četriem tuvākajiem draugiem, kas arī ir instalējuši šo aplikāciju.

Cilvēki, kas saņēmuši tavu ziņu, tālāk var izlemt – turpināt to izplatīt un nodot tālāk draugiem vai arī pārtraukt tās izplatību. Katrs var paust arī savu viedokli, pievienojot ierakstam komentāru.

Atšķirībā no oriģinālā ieraksta un komentāru autoriem, cilvēki, kas palīdzējuši veicināt ziņas izplatību, netiek norādīti.

Ilja Zudins, viens no aplikācijas „Plague” radītājiem, sacīja, ka vēlas šo aplikāciju popularizēt līdzīgi kā „FireChat” – tā ir aplikācija, kas ļauj komunicēt anonīmi, neizmantojot bezvadu interneta pieslēgumu vai arī mobilo tālruņu servisa pakalpojumus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us