Soļu skaitītājs telefonā – labākās 2021. gada lietotnes

soļu skaitīšanas aplikācijas

Ērtākais un vienkāršākais veids, kā uzzināt, vai ikdienā kustamies pietiekami daudz, ir izmanot kādu no lietotnēm, kas pieejamas viedtālruņos. Apskatīsim populārākās lietotnes, kurās pieejama soļu skaitīšanas opcija, un kuras kopumā motivē būt sportiskākam.

Lietotne – soļu skaitītājs telefonā vienlaicīgi pilda vairākas noderīgas funkcijas: gan aktivitāšu uzskaiti, kas ļauj saprast, cik daudz laika patiešām tiek veltīts aktivitātēm, gan motivē mūs izkustēties arvien biežāk un vairāk. Tāpēc, ja vien tavā rīcībā ir viedtālrunis, būtu grēks šādu lietotni neizmantot! Izvēles iespējas ir ļoti plašas, tāpēc esam apkopojuši astoņas, mūsuprāt, vērā ņemamas lietotnes.

1. Strava

Ļoti iecienīta lietotne gan skrējēju, gan riteņbraucēju vidū. Bezmaksas versijā ietilpst iespēja fiksēt aktivitātes, kā arī dalīties ar tām. Savukārt, maksājot 7,99 eiro mēnesī,  iespējama maršruta plānošana, pulsa analīze, iespēja sacensties ar draugiem vai saviem iepriekšējiem sasniegumiem, mērķu izvirzīšana, un daudzas citas noderīgas funkcijas.

Pieejama: iOS un Android

2. Fitbit

Lai gan Fitbit aplikācija primāri paredzēta lietotājiem, kuru īpašumā ir Fitbit pulkstenis vai viedā aproce, tā nodrošina lielisku pieredzi arī tiem, kuriem šādas ierīces vēl nav. Lietotnē vari izvēlēties vairākus aktivitāšu veidus, piemēram, iešanu, skriešanu vai pārgājienu, turklāt, izmantojot tevis norādītos datus par savu augumu, svaru, dzimumu un vecumu, tā aprēķina, cik daudz kalorijas katru dienu esi patērējis. 
Ļoti noderīga var būt arī karte, kurā pēc treniņa detalizēti iespējams aplūkot, kur vedis tavs ceļš. Savukārt, ja tev jau ir atbilstoša Fitbit ierīce, aplikācijā vari pārraudzīt arī savu miega ciklu un ķermeņa svaru. Vēl lietotnē vari detalizēti uzskaitīt savas ēdienreizes un uzstādīt dažādus mērķus. Par sasniegtajiem mērķiem saņemsi nozīmītes, un ar tiem varēsi dalīties savu draugu starpā. Aplikācijas datiem un iestatījumiem vari piekļūt arī no datora.

Pieejama: iOS un Android

3. Rexona500

Ja vēlies izmantot ļoti vienkāršu lietotni, Rexona5000 noteikti neliks vilties. Aplikācijas galvenais mērķis ir likt ik dienu pieveikt 5000 soļus, un par progresu pavēstīs interaktīvs aplis. Vēl tajā pieejami dažādi izaicinājumi, turklāt par to izpildīšanu vari saņemt arī balvas. Izaicinājumu pildīšanā iespējams uzaicināt arī draugus, turklāt papildu motivāciju dos divi dažādi topi. Vienā no tiem iespējams redzēt kopējo pieveikto soļu skaitu visu lietotāju vidū, bet otrā – rezultātus draugu starpā.

Pieejama: iOS un Android

4. Apple Health

Vēl viena ļoti vienkārša lietotne, turklāt tās pluss – tev nav nepieciešams pirms katras aktivitātes telefonam paziņot, ka tā sākusies, jo Apple Health, tāpat kā Rexona5000, tavus soļus skaita ikvienā brīdī. Kā jau tas pierasts Apple lietotnēm, arī Apple Health ir ļoti pārskatāma un izceļas ar glītām diagrammām, kurās ērti pārlūkot veikto soļu skaitu un pievārēto attālumu pa dienām, mēnešiem un gadiem. Turklāt, aplikāciju savienojot ar citām ierīcēm, piemēram, Apple viedpulksteni, vari iegūt noderīgus papildu datus, piemēram, par tava miega režīmu. Taču ņem vērā – šī lietotne ir pieejama tikai iPhone lietotājiem.

Pieejama: iOS

5. Google Fit

Ērti saprotama lietotne, kurā pieejams viss, kas tev nepieciešams: noietā distance, veiktie soļi, sadedzinātās kalorijas, kā arī laiks, cik ilgi esi bijis aktīvs. Lai motivētu tevi kustēties pēc iespējas vairāk, Google Fit piedāvā nopelnīt sirds punktus jeb Heart Points. Vēl lietotnē iespējams izvirzīt dažādus mērķus, turklāt to iespējams sinhronizēt ar daudzām citām lietotnēm, piemēram, jau nosaukto Strava.

Pieejama: iOS un Android

6. Runkeeper

Viena no šobrīd aktuālākajam sporta lietotnēm, par ko liecina arī fakti. – 2020. gada aprīlī reģistrāciju skaits lietotnē pieauga par 667%, bet gada griezumā lietotāju pieaugums sasniedza 252%. Ar aplikācijas palīdzību, protams, iespējams veikt visas ierastās darbības, taču ļoti noderīga sadaļa ir savu mērķu izvirzīšana, kurus lietotne arī centīsies palīdzēt sasniegt. Azartiskākiem cilvēkiem savukārt patiks sacensību sadaļa, kurā regulāri iespējams sacensties ar citiem skrējējiem no visas pasaules. 
Ja esi gatavs maksāt 40,99 eiro gadā vai 9,99 eiro mēnesī, vari abonēt Runkeeper Go versiju, kurā pieejamas noderīgas papildu funkcijas, piemēram, personalizēti treniņu plāni, kas tiek pielāgoti tevis izvirzītajiem mērķiem, iespējām un ikdienas grafikam. Tāpat pieejami padziļinātāki dati, kā arī Live Tracking funkcija, kas ļauj skrējienu vai citu aktivitāti tiešraidē translēt saviem draugiem un ģimenes locekļiem.

Pieejama: iOS un Android

7. Adidas Running

Iepriekš šī lietotne bija zināma kā Runtastic, taču kopš tās pārdēvēšanas nekas daudz nav mainījies. Lietotnē joprojām iespējams reģistrēt savus treniņus un pastaigas, pēcāk aplūkojot dažādus datus, piemēram, ātrumu un veikto distanci. Ja vēlies papildu motivāciju, izmanto balss asistentu jeb treneri, kas ik pēc noteikta laika dos informāciju par aktivitāti un motivēs tevi doties tālāk. Par motivāciju parūpēsies arī dažādie izaicinājumi un iespēja uzstādīt savus mērķus.
Iegādājoties Premium versiju, atradīsi treniņu plānus, kurus iespējams pielāgot gan svara zaudēšanai, gan konkrētas distances pieveikšanai vai, lai iemācītos pareizi skriet. Turklāt, ja tev patīk arī fitnesa treniņi, Premium iegāde ļaus izbaudīt arī adidas Training lietotnes bonusus. Abonēšanas maksa ir 19,90 eiro par trīs mēnešiem, 35,90 eiro par sešiem mēnešiem vai 49,90 eiro par vienu gadu.

Pieejama: iOS un Android

8. Footpath Route Planner 

Nedaudz atšķirīga lietotne no visām iepriekš nosauktajām. Tajā tu vari aptuveni, ar vienu pirksta vēzienu iezīmēt maršrutu, un aplikācija uzreiz izveidos detalizētu pastaigas plānu. Piefiksēta, protams, tiks arī distance, un iPhone 11, kā arī citu modeļu iOS lietotājiem pieejama būs arī navigācija ar balss norādēm. Android lietotājiem šo funkciju paredzēts piedāvāt 2021. gada pavasarī.

Pieejama: iOS un Android

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us