SmartThings Find palīdz atrast savas nozaudētās Galaxy ierīces

SmartThings Find palīdz atrast pazudušu ierīci

Samsung piedāvā pakalpojumu, lai palīdzētu Galaxy ierīču īpašniekiem atrast savas nozaudētās viedierīces. Šī funkcija, ko sauc par SmartThings Find, paplašina Samsung lietotnes Find My Mobile iespējas, ļaujot lietotājiem atrast ne tikai savus Samsung viedtālruņus, bet arī jebkurus sev piederošos Galaxy zīmola planšetdatorus, viedpulksteņus un austiņas.

SmartThings Find iepriekšējā mēnesī tika palaists kā izmēģinājums ASV, Lielbritānijā un Dienvidkorejā, taču Samsung saka, ka šī funkcija tagad ir gatava globālai palaišanai (vienlaikus atzīmējot, ka piekļuve var atšķirties atkarībā no tirgus un piegādātāja).

Jaunā funkcija ierīču atrašanai izmanto Bluetooth Low Energy (BLE) un Ultra-Wide Band (UWB) pakalpojumus, un tā ir pieejama aparatūrā, kurā darbojas operētājsistēma Android 8 vai jaunāka versija. Kad lietotāji reģistrējas pakalpojumam, viņi var izmantot SmartThings Find, lai izsekotu savas Galaxy ierīces, pat ja tās nav savienotas ar mobilo tīklu. (Kaut gan nav zināms, vai pakalpojums darbojas ar izslēgtām ierīcēm.)

SmartThings Find lietotājiem parādīs viņu ierīču atrašanās vietu, tāpat kā līdzīgi pakalpojumi, piemēram, Apple Find My programmatūra. Kad lietotājs atrodas pietiekami tuvu, viņš var pavēlēt savai ierīcei “zvanīt”, lai palīdzētu to atrast, vai izmantot paplašinātās realitātes funkciju, kas parāda krāsainu grafiku, kura intensitāte palielinās, kad tuvojaties savai ierīci.

Samsung saka, ka pakalpojums no šīs nedēļas ir pieejams visā pasaulē kā Galaxy viedtālruņu un planšetdatoru atjauninājums, kurā darbojas operētājsistēma Android 8 vai jaunāka versija. Pašlaik pakalpojums attiecas tikai uz Galaxy ierīcēm, taču Samsung saka, ka no nākamā gada sākuma SmartThings Find varēs atrast arī jebkurus izsekošanas “tagus” – domājot, iespējams, par uzņēmuma SmartThings LTE izsekotājiem, kurus tas ieviesa 2018. gadā. Tādā veidā būs iespējams atrast jebkuru ierīci, kurai būs pievienots LTE izsekotājs.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us