Saldā dzīve BitTorrent trakeros

Cik daudzi no jums lieto BitTorrent? Vai jums dažreiz nav bijusi vēlēšanās pasūtīt visus trakerus piecas mājas tālāk, jo tajos ir pārāk stingri noteikumi un dažādi ierobežojumi? Piemēram, wait time ierobežojums. Es atnāku uz jaunu trakeri un man pasaka, ka manam ratio ir jābūt virs 1.0 un uplodam ir jābūt vismaz 25 GB. Bet vai viņi maz saprot cik daudz laika man prasa savākt 25 GB upload uz ārzemju trakeriem? Tātad man pasaka, ka lai dabūtu jaunākos failus ir jāgaida 2 dienas. Bet problēma ir tāda, ka tos failus ko man vajag diezgan reti velk un vēl mazāk tos velk pēc šīm 2 dienām. Tas ir kā apburtais loks! Pat ja šos failus pārējie velk mans Mājas DSL nespēj tik daudz uploadot, lai peceltu manu ratio pietiekami augstu. iHack, piemēram, piedāvāja šādiem lietotājiem nopirkt VIP statusu un neraizēties par savu ratio. Protams, tas ir ļoti jauki un apsveicami, bet es neesmu no tiem, kas ies maksāt par kaut ko tādu un patiesībā nesaprotu tos cilvēkus, kas nopirka tos VIP, bet tā jau ir cita tēma.

Kā jau būsiet pamanījuši, tad Datuvei arī ir savs BitTorrent trakeris. Es to uztaisīju gandrīz no nulles, tāpēc nācās papētīt arī pašu protokolu. Jau pirmajā brīdī, kad to aplūkoju, es sapratu, kas tas ir galīgi garām un visi tie ratio ir tīrā buļļa kaka. Toreiz tā arī atmetu ar roku tam, bet šodien sanāca mazliet vairāk brīvā laika, tāpēc izdomāju nedaudz paspēlēties ar to un pārliecināties vai man patiešām bija taisnība. Jā, man bija taisnība un esmu gatavs padalīties ar rezultātiem.

Sākumā mēģināju bakstīties ar Firefox, bet tas nelikās īpaši ērti, tāpēc nolēmu, ka jāuzraksta neliela programmiņa, kas visu izdarīs manā vietā. Tātad, pietiek liet ūdeni un ķeramies vērsim pie ragiem! Prezentēju jums [b]Ratio Fucker v0.1[/b]!

[img=/images/upload/ratio_fucker.gif]Ratio Fucker[/img]

Kā redzat programma ļoti primitīva un veic savu uzdevumu godam. Ja kāds vēl nesaprata, ko tā dara, tad varu paskaidrot, ka tā paceļ ratio un upload uz tik cik jums vajag. Izmēģināju uz filelist.org, torrentbits2.org un ihack.lv. Viss darbojas nevainojami, ja neskaita faktu, ka mazliet nokļūdījos un testējot iekš torrentbits2.org man tagad topā ir pirmās vietas, jo gigabaita vietā pievienoju terabaitu. :/ Gribēju izlabot kļūdu, lai ratio nav tik dīvains un pieliku pie download arī terabaitu un tagad esmu topā pirmais gan upload, gan download. Eh, kam negadās. Manas dienas laikam tajā trakerī ir skaitītas. Nepieļaujiet līdzīgas kļūdas.

Iespējams, ka jums radās jautājums, kas ir tas info_hash. Šajā laukā jums ir jāieraksta, kāda jūsu izvēlēta torrenta info_hash. Tas ir 40 simbolus (bināri 20 simboli) garš hex kods, kas ir unikāls katram torrentam. Pēc šī koda arī trakeri identificē vienu vai otru torrentu. Vispirms ieejiet izvēlētajā trakerī un [i]nokačājiet[/i] kādu .torrent failu. Tad atveriet to ar kādu programmu, kas māk parādīt info_hash. Mēģināju ar BitComet, bet neatradu tādu iespēju. Ar ABC nebija nekādu problēmu. Paņemam [i]Torrent Details[/i] un tur viņš ir.

Protams cenšaties neaizrauties un necelt savu upload dramatiski strauji, jo tad adminiem radīsies aizdomas. Defaultā programma katru reizi paceļ jūsu upload par vienu gigabaitu.

Domāju, ka pagaidām pietiks liet ūdeni. Lai jums labi kačājas, ja ir kādi jautājumi, tad laipni lūgti tos uzdot komentāros. Ar labu nakti!

[b]Lejupielādēt:[/b]
Ratio Fucker v0.1

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us