Real-Time Digital Video Converter – mazāk darba ar video

Tie, kuri kaut cik ir saskārušies ar video un video konvertēšanu no viena formāta citā, zin, ka šī padarīšana ir gaužām ķēpīgs un ilgs process. Tas prasa lielus datorresursus, piedevām zināšanas, kā šo darbu pareizi veikt. Lasot Datuve.lv forumu pamanīju, ka tā ir diezgan bieži runāta, pārrunāta un visādi citādi kustināta tēma, tādēļ izdomāju jums nedaudz palīdzēt…

Raksts būs noderīgs arī tiem, kas nodarbojas komerciāli ar video pakalpojumiem. Lai klientam sniegtu video ar DivX ierakstu – ir jābūt licencei uz DivX (tātad jāpērk), bet, cik izdevīgi ir pirkt DivX un citus kodekus un cik izdevīgi, laikietilpīgi ir šie risinājumi? Tā ir liela ķēpāšanās. Arī tev mājās ierakstot datorā kādu TV raidījumu, kādu vecu izlaidumu, kas stāv noputējis VHS kasetē, gribas to saspiest uz DivX, MPEG – vienalga… Tad lūk – risinājums maza kastīte [b]Plextor ConvertX PX-M402U Real-Time Digital Video Converter[/b] – par 160 dolāriem ar licencētu DivX®, un citiem kodekiem.

Viss notiek reālā laikā, jo šajā kastē iebūvēts procesors, kas dekodē tavu ienākošo video uz kādu no šiem formātiem DivX®, MPEG-4, MPEG-1/Video CD un MPEG-2/DVD – tātad nekāda datora noslodze uz kodēšanu. 🙂 Ja pirms tam bija jāieraksta video un tad jākodē stundām ilgi, tad tagad tikai jāraksta, jo materiāls ir jau kodēts!

Vairāk informācijas [url=http://www.cdrecordingsoftware.com/video.html]šeit[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us