Praktisks veids kā pastiprināt WiFi signālu

antena

Bieži nākas saskarties ar to, ka dažās attālākās vietās WiFi signāls no rūtera ir ļoti vājš, līdz ar to internets brīžiem atvienojās un lēni darbojās. Ir viens tautā pārbaudīts veids, kā pastiprināt rūtera, 3G/4G modema signālu, lai vasarā sēžot savā lapenē, nebūtu jāuztraucas par sliktu WiFi signālu.

Folija materiālu tautā vairāk izmanto cepšanai, jo tas ļoti labi uztur siltumu, bet droši vien daudzi zin, ka foliju arī izmanto enerģijas atstarošanai un vadīšanai.

Lai sāktu antenas signāla pastiprināšanas darbus, būs nepieciešami daži materiāli, kuri gandrīz katram cilvēkam mājās ir pa rokai:
Folijs;
Līme (ideālā variantā – līmes pistole);
Neliels cilindra formas plastmasas trauciņš;
Šķēres vai papīra nazis;

Paņemiet plastmasas trauciņu un tā dibena centrā izveidojiet tik lielu caurumu, lai to var uzmaukt virsū antenai. Esiet prātīgi – cauruma diametrs nedrīkst būt resnāks par antenas apakšgala diametru. Uzmaucot trauciņu virsū, tam stingri jāturas uz antenas apakšdaļu!

Ja uz acu mēru ir bail to darīt, tad var izmantot bīdmēru, ar kuru izmērīt antenas diametru un pēc tam secīgi saprast, cik platu caurumu taisīt trauciņam

antena

Kad caurums izveidots, tad trauciņa iekšpusi nepieciešams rūpīgi izklāt ar folija materiālu, kurš ir jāpielīmē pie trauciņa iekšējām sieniņām.

Kad tas izdarīts, tad jāuzmauc trauciņu uz antenu, ja nepieciešams tad pielīmējiet to pie antenas. Varat sākt testēt, cik lielā mērā ir izdevies pastiprināt WiFi signālu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us