Pamācība, kā savā Apple Watch pulkstenī uzstādīt watchOS 7

Jūsu Apple Watch gatavojas kļūt vēl labāk, izmantojot pavisam jaunu programmatūras atjauninājumu ar nosaukumu watchOS 7, kas tagad ir pieejams dažādās Apple viedpulksteņa versijās.

Pēc pirmās watchOS publiskās beta versijas uzņēmums ir sācis ieviest jauno programmatūras atjauninājumu esošajām ierīcēm, un tas ir pieejams visiem, kas uz savas rokas vēlas visas jaunākās funkcijas.

Mēs esam priecīgi par visām privilēģijām, kas pieejamas nākamajā watchOS versijā, īpaši par oficiālo miega izsekošanas lietotni.

Lūk, pamācība, kā uzstādīt watchOS 7 programmatūru savā viedtālrunī:

Vai jūsu Apple Watch ir saderīgs?

Pirmā lieta, kas būtu jādara, ir jāpārbauda, vai Apple Watch patiešām ir saderīgs ar jauno operētājsistēmu. Lai iegūtu jaunāko programmatūru, jums būs nepieciešama Apple Watch 3 vai jaunāka versija, tādēļ, ja jums ir Apple Watch Series 1 vai Apple Watch Series 2, tad jums nav paveicies.

Tālāk ir norādītas precīzas ierīces, kurās darbosies jaunākā operētājsistēma:

Vispirms jālejupielādē iOS 14

Lai varētu lejupielādēt watchOS 7, jūsu iPhone ierīcē jābūt lejupielādētai iOS 14 versijai. Lai to izdarītu, iOS ierīcē jādodas uz ‘Iestatījumi’>’Vispārīgi’>’Programmatūras atjaunināšana’ un jāizpilda norādījumi.

Pārliecinieties, vai pulkstenis ir pietiekami uzlādēts

Lai varētu lejupielādēt šo programmatūras atjauninājumu, viedpulkstenim (un arī tālrunim) būs nepieciešams vismaz 50% akumulatora uzlādes līmenis. Ideālā gadījumā pulkstenim jābūt pilnībā uzlādētam un gatavam darbam.

Kā lejupielādēt un instalēt watchOS 7?

Kad esat uzlādējis savu pulksteni, varēsiet lejupielādēt programmatūru. Pārliecinieties, vai jūsu iPhone ir savienots ar Wi-Fi un atrodas tuvu pulkstenim, kā arī pārliecinieties, vai jūsu ierīces ir savienotas pārī.

Pēc tam tālrunī atveriet Apple Watch lietotni, pieskarieties ‘My Watch’ jeb ‘Mans pulkstenis’ un pēc tam pieskarieties ‘Vispārīgi’>’Programmatūras atjauninājums’.

Šeit vajadzētu būt pieejamai jaunākajai watchOS 7 versijai. Pieskarieties atjauninājumam, piekrītiet visiem noteikumiem un nosacījumiem, ievadiet savu iPhone vai Apple Watch piekļuves kodu, ja tas tiek prasīts, un uzsāciet atjaunināšanu.

Jūs zināsiet, ka tas ir sācis lejupielādi, ja tiks parādīts progresa rats. Tajā brīdī vienkārši atstājiet to, lai lejupielādētu un instalētu atjauninājumu – atkarībā no interneta ātruma tas var aizņemt kādu laiku, taču pārliecinieties, ka Apple Watch lietotne netiek aizvērta vai netiek restartēta neviena no ierīcēm, līdz atjauninājuma uzstādīšana ir pabeigta.

Kad watchOS 7 atjauninājums būs pabeigts, Apple Watch tiks automātiski restartēts, un jums būs piekļuve visām jaunajām funkcijām.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8761/ka-sava-iphone-uzstadit-ios-14/
http://datuve/raksts/8756/ka-uzstadit-ipados-14-sava-ipad-plansetdatora/
http://datuve/raksts/8745/ka-dublet-iphone-celvedis-talruna-drosibai/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us