Pamācība, kā konvertēt PDF failus uz Kindle

Ja lasīšanai izmantojat Kindle (vai Kindle aplikāciju), droši vien zināt, ka tā atbalsta ne tikai e-grāmatas, bet arī PDF failus. Turklāt tai ir sava e-pasta adrese, kas nozīmē, ka varat nosūtīt jebkuru PDF failu tieši uz savu Kindle ierīci.

Bet, lai lasītu PDF failus Kindle, ir vajadzīga neliela palīdzība. PDF faili ir statiski attēli, kuriem jebkurā ierīcē saglabājas vienāds izmērs, burtveidols, ilustrācijas un formatējums. Tas ir ļoti parocīgi ierīcēs ar pietiekami lielu displeju, bet ne tik viegli pārskatāmi Kindle e-lasītājos. Salīdzinoši mazā displeja izmēra dēļ, sanāk nepārtraukti pietuvināt un ritināt.

PDF failu sūtīšana uz Kindle caur e-pastu

read pdf on kindle email
Katrai Kindle ierīcei ir sava e-pasta adrese, tāpēc PDF failus var nosūtīt uz to

Katrai Amazon Kindle ir sava e-pasta adrese. To varat atrast sadaļā Settings > My Account > Send to Kindle Email.

Nosūtiet e-pastu uz šo adresi, ierakstot tēmas rindā vārdu Convert un pievienojot e-pastam PDF failu, kuru vēlaties lasīt. Amazon automātiski pārveidos PDF saturu tādā izmērā, ar kuru jūsu e-lasītājs varēs vieglāk rīkoties. Pēc konvertēšanas PDF fails tiks nosūtīts uz jūsu Kindle, izmantojot Amazon Whispersync tehnoloģiju.

Šīs metodes izmantošanai ir savi trūkumi. Pirmkārt, var paiet no 10 minūtēm līdz pat dažām stundām, līdz PDF parādās Kindle bibliotēkā. Otrkārt, ja savu Kindle izmantojat ārpus tās valsts, kurā tā sākotnēji tika reģistrēta, Whispersync izmantošana faila ielādēšanai e-lasītājā varētu maksāt naudu. Treškārt, ja jūsu PDF failā ir attēli vai diagrammas, konvertēšanas process dokumentā tos var nepareizi orientēt vai sadalīt vairākās lapās.

PDF failu sūtīšana uz Kindle, izmantojot Send to Kindle aplikāciju

read pdf on kindle send to kindle
PDF faila nosūtīšana uz Kindle ar peles labo taustiņu

Ja regulāri lasāt daudz PDF failu, katru reizi konvertēšanai sūtīt e-pastu var nebūt parocīgi. Šajā gadījumā labāka opcija ir Amazon lietotne Send to Kindle. Lietojumprogramma ir pieejama Mac OS un Windows personālajiem datoriem, un to ir viegli lejupielādēt. Pēc instalēšanas vajadzīgs pierakstīties lietotnē, izmantojot savus Amazon kontu, un ar peles labo pogu noklikšķināt uz PDF faila, kuru vēlaties nosūtīt savam Kindle. Pārveidotais PDF parādīsies jūsu Kindle e-lasītājā, iespējams, ar visiem tiem pašiem defektiem, kas saistīti ar dokumenta nosūtīšanu pa e-pastu.

Amazon piedāvā arī Send to Kindle pārlūkprogrammas versiju Firefox un Chrome lietotājiem. Ar vienu klikšķi PDF fails no jūsu pārlūka tiks nosūtīts uz Kindle, izmantojot Whispersync.

Vairāku PDF failu konvertēšana ar Caliber

read pdf on kindle calibre
Caliber ir bezmaksas lietotne, kas atvieglo e-lasītāja satura, tostarp PDF failu, apkopošanu

Ja jums ir nepieciešama lielapjoma PDF failu konvertēšana uz Kindle vai ja vēlaties datorā uzturēt Kindle optimizēto failu bibliotēku, varat apsvērt Caliber lejupielādi. Bezmaksas programma var konvertēt vairākus PDF failus un ātri tos nosūtīt uz Kindle.

Šim mērķim Kindle ar USB jāpievieno datoram, jāatver Caliber un jāgaida, līdz tas atpazīs jūsu pievienoto e-lasītāju. Pievienojiet PDF failus Calibre bibliotēkai un noklikšķiniet uz Send to device. Kindle šie faili parādīsies dažu minūšu laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us