Padomi darbā ar Gmail – noderīgu sīkrīku integrēšana e-pastā

Kā jau spējat iedomāties Google nav tikai meklētajprogramma un e-pasts. Tas piedāvā vel daudzas neskaitāmas iespējas. Ja jūs esat Google aplikāciju cienītājs un nebaidāties, ka Google pārņems pasauli un to iznīcinās, tad šajā raksta jums tiks piedāvātas dažas iespējas kā veiksmīgi izmantot Google Labs veidotās aplikācijas un integrēt tās Gmail servisā. Kad iemācās pareizi un ērti visu vajadzīgo sakombinēt, tad Google var kļūt pat par atkarību, jo tas var aizstāt ļoti daudz citu programmu un mājaslapu.

Visērtākais veids ka visu vajadzīgo Google piedāvājumu ērti apkopot pārskatāmā veidā, ir personalizēt savu iGoogle lapu, ko ieteicams uzstādīt kā sava datora interneta pārlūkprogrammas mājaslapu. iGoogle piedāvā iespēju vienuviet salikt un ērti izkārtot dažādus sīkrīkus, piemēram kartes, laika ziņas, e-pastu, darāmo darbu sarakstu, aktuālo ziņu virsrakstus no izvēlētajām mājaslapām, spēles utt. Lapai var personalizēt ne tikai sīkrīku izkārtojumu, bet arī fona attēlus un krāsu gammas. Savai iGoogle lapai jūs varat piekļūt no jebkura datora, tikai ievadot savu lietotājvārdu un paroli.

Izveidojot iGoogle ar integrēto Gmail e-pastu, jauno vēstuļu apskate kļūst daudz ērtāka, jo katru reizi, kad aiziesiet uz pārlūkprogrammas mājaslapu, jūs redzēsiet arī jaunumus savā e-pastā un varēsiet ērti apskatīt vēstules, nepametot šo mājaslapu.

[img]/images/upload/20091226181107.jpg[/img]

Taču pastāv arī iespēja neveidot iGoogle lapu, bet dažādus sīkrīkus ievietot pašā e-pastā.
Svarīgākie no tiem:

[b]Google Calendar.[/b]

Ļoti ērts kalendārs, kurā var iestatīt darāmos darbus un paredzētos notikumus, līdzīgi kā mobilo telefonu planotājos. Lai to aktivizetu, ir jaiet uz “Iestatījumi”, tālāk jāizvēlas “Laboratorijas” un aktivizē Google Calendar. Saglabājot izmaiņas, tam automātiski jāparādās e-pasta sākumlapā.

[b]Google Docs Previews.[/b]

Šī ir Google veidota aplikācija, kas ļauj turpat e-pastā apskatīt dažāda veida dokumentus un prezentācijas, lai tās nav jālejupielādē datorā. Aktivizēt šo sīkrīku var tieši tāpat kā kalendāru.

[b]Google Voice Player.[/b]

Šis rīks ļauj ērti turpat e-pastā noklausīties balss ziņojumus, lai nav jāiet uz Google Veice katru reizi, kad ir pienācis kāds jauns balss ziņojums. Arī šo sīkrīku aktivizē tāpat kā iepriekšējos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us