Padomi darbā ar Gmail – gatavās atbildes

Gandrīz ikvienam no mums kaut reizi dzīvē ir nācies saskarties ar vairāku vienādu e-pastu izsūtīšanu kā atbildes uz citu cilvēku vēstulēm. Piemēram, ja ieliek sludinājumu internetā, ka pārdod savu BMW markas automašīnu, bet kādu laiciņu pēc auto pārdošanas, e-pasti no ieinteresētiem pircējiem turpina pienākt. Katram no tiem ir jāatbild atsevišķi, bet būsim godīgi – tas var būt visai kaitinoši un nogurdinoši. Lai atvieglotu šo procesu, Gmail ir iespējams aktivizēt „Gatavās atbildes”. Iepriekš ierakstītu un saglabātu tekstu tad var regulāri izmantot jebkurā vēstulē.

Lai aktivizētu šo funkciju, savā Gmail kontā jādodas uz ”Iestatījumi”, tālāk „Laboratorijas”, sameklē un aktivizē sīkrīku „Gatavās atbildes”. Tad saglabā izmaiņas iestatījumos un atgriežas iesūtnē.

[img]/images/upload/20091228011120.jpg[/img]

Tātad iedomāsimies, ka jūs nonākat iepriekšminētajā situācijā ar sludinājumu par automašīnu. Jums tikai atliek vienu reizi ierakstīt vēlamo atbildi, ka automašīna jau ir pārdota un saglabāt to. Nākamajās vēstulēs šī atbilde būs ērti pieejama kā „Gatavā atbilde” (tieši zem temata lodziņa) un nebūs vairs nekas jāpārraksta.

[img]/images/upload/20091228011223.jpg[/img]

Ja šādas vēstules ir jāizsūta daudz vairāk kā 1-3 reizes dienā, tad jāsāk apsvērt iespēja par filtru izmantošanu. Lai to izdarītu, jāierakstās savā Gmail kontā un augšējā lapas daļā, blakus meklēšanas lodziņam redzēsiet iespēju „Izveidot filtru”. Minētajā piemērā būtu nepieciešams izsūtīt saglabātās atbildes uz e-pastiem, kas satur vārdus „sludinājums”, „automašīna”, „BMW”. Šie vārdi, atdalot tos vienu no otra ar vārdu „OR” (lielajiem burtiem), jāieraksta lauciņā „Satur vārdus”.

[img]/images/upload/20091228011319.jpg[/img]

Kad vajadzīgie lauciņi aizpildīti, pāriet uz nākamo darbību. Šajā sadaļā izvēlas kādu gatavo atbildi sūtīt cilvēkiem, kas ieinteresēti automašīnas iegādē.

[img]/images/upload/20091228011347.jpg[/img]

Atliek tikai apstiprināt filtra izveidi un par pārējo jau parūpēsies Gmail.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us