Padomi darbā ar Gmail – attālinātā izrakstīšanās

Nav būtiski, kur jūs atrastos – sēdētu bibliotēkā, ciemotos pie vecmāmiņas vai arī darbā cītīgi strādātu, ja vien būs iespēja tikt pie datora, vidējais mūsdienu datorus izmantojošs cilvēks pārbaudīs savu e-pastu, lai pārliecinātos, vai nav pienākusi kāda svarīga vēstule. Un tas ir tikai normāli un pilnībā saprotami. Taču dažkārt šādi. ātri pārbaudot tikai e-pastu, gadās aizmirst izrakstīties no pastkastītes ārā. Līdz ar to jebkuram cilvēkam, kas vēlāk izmanto šo datoru, ir visas iespējas piekļūt visai Jūsu personīgajai informācijai, vēl ļaunāk – kāds ar visai nelāgu humora izjūtu var nosūtīt kādam e-pastus jūsu vārdā, izdzēst jaunos e-pastus vai kā citādi piesārņot jūsu pastkastīti. Un tas viss tikai tādēļ, ka aizmirsāt ar viena klikšķa palīdzību izrakstīties ārā no sava konta.

Taču, ja Jūs izmantojat Gmail, tad nevajag satraukties. Nākamreiz, kad pieejat pie datora, ierakstieties savā kontā un drošības pēc veiciet pārbaudi par to, vai neesat atstājis atvērtu savu kontu kādā citā datorā. Lai to izdarītu, atrodoties iesūtnē, sameklējiet pašā lapas apakšā „Detalizēta informācija”, uz kuras noklikšķinot parādīsies jauns logs , kurā redzama informācija par pēdējām aktivitātēm jūsu kontā, pie šīs informācijas ietilpst IP adrese, laiks, datums un pat piekļuves veids (pārlūkprogramma, mobilais telefons, POP3 u.c.).
[img]/images/upload/20091227195032.jpg[/img]
Apskatot visu šo informāciju, Jūs varat izsecināt vai jūsu kontā ir darbojies vēl kāds cits. Un pats galvenais – ir iespēja izrakstīties no visām pārējām sesijām. Tādēļ, ja kādreiz aizmirstat izrakstīties no sava konta uz kāda datora, tad jūs to vienmēr varat izdarīt no jebkura cita datora vai pat mobilā telefona.
[img]/images/upload/20091227195828.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us