Noderīgas mobilās aplikācijas jēgpilnai vasarai

Noderīgas mobilās aplikācijas

Katru dienu Google Play veikalā vidēji tiek palaistas 1875 jaunas aplikācijas, no kurām tikai neliela daļa iekaros vietu topos un lietotāju ierīcēs. 2021.gada pirmajā ceturksnī populārākā lietotņu kategorija bija spēles (13.72 % no visā pasaulē pieejamajām Google Play veikala aplikācijām), bet otro vietu ieņēma izglītojošās aplikācijas (9,31%).[1] Lai nebūtu jātērē laiks plašā piedāvājuma izpētei, digitālās izglītības programmas Samsung “Skolēna digitālais IQ” eksperti iesaka mobilās aplikācijas, kuras noderēs jēgpilnai laika pavadīšanai vasarā.

Trenē labos ieradumus un ievies jaunus

Izmanto vasaras brīvo laiku lietderīgi un ievies savā ikdienā veselību uzturošas aktivitātes. Lai izveidotos paradums, nepieciešama 21 diena un, vasaras laikā cītīgi praktizējot labos ieradumus, rudenī būs vieglāk pie tiem pieturēties. Lai vai kāds būtu izvirzītais mērķis – neēst saldumus, nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, lasīt izglītojošu informāciju par savu veselību vai kas cits, aplikācija Habit Tracker palīdzēs sekot līdzi paveiktajam, ieplānot tam laiku, vizualizēs jau paveikto un atgādinās, ja citas aktivitātes sāks traucēt izvirzītā mērķa sasniegšanai.

Izaicini sevi un citus uz aktīvāku ikdienu

Kopš šī gada sākumā Endomondo pārtrauca savu darbību, fitnesa entuziasti meklē kādu tikpat ērtu aizstājēju un viena no populārākajām aplikācijām, ko patlaban izmanto Endomondo piekritēji, ir Strava. Arī Strava piedāvā pievienoties sev interesējošā sporta veida piekritēju grupai un izveidot sportiskos izaicinājumus, tādējādi veicinot savu sportisko garu, sacenšoties ar citiem. Samsung Health aplikācija sper soli tālāk un, papildus jau iepriekš aprakstītājām funkcijām, palīdz uzlabot vairākus citus veselības aspektus, piemēram, ikdienā noietie soļi, miega kvalitāte, ēdiena patēriņš un apzinātības treniņi jeb meditācija.

Atrodi sev līdzīgi domājošos

Eksperti norāda, ka pandēmijas laikā mainījusies pat iepazīšanās aplikāciju izmantošana un lietotāji vairāk meklējuši vienkārši sociālos kontaktus un jaunus draugus nekā izmantojuši aplikācijas romantiskas iepazīšanās nolūkos. Šo aplikāciju izstrādātāji cītīgi strādā pie izmaiņām un pielāgošanās jaunajām prasībām, bet interesantas, sev līdzīgi domājošas personas var atrast, izmantojot tādas pasaulē populāras aplikācijas kā Meetup, NextDoor, ATLETO un Meet My Dog.  

Meetup apvieno cilvēkus ar līdzīgām interesēm, piedāvājot tiem interesējošus pasākumus, gan tiešsaistē, gan klātienē. Aplikācija darbojas visā pasaulē, kas dod iespēju atrast domubiedrus arī ceļojot vai ilgstošāk uzturoties citā valstī. NextDoor sniedz iespēju uzzināt par savā apkaimē notiekošo, interesantiem jaunajiem uzņēmumiem un kaimiņu aktivitātēm, kā arī izveidot grupas dažādu tēmu apspriešanai. ATLETO ir aplikācija sportotājiem, kas savedīs kopā konkrētu sportisko aktivitāšu piekritējus. Suņu īpašniekiem interesanta būs Meet My Dog aplikācija, kura ļaus izveidot jaunas draudzības gan mīluļiem, gan to īpašniekiem.

Svarīgi – izmantojot šādas aplikācijas un iepazīstot jaunus cilvēkus tiešsaistē, jāpatur prātā drošība internetā un jāizvērtē, cik daudz un ko par sevi atklāt!

Iepazīsti Latviju  

Vasara ir laiks ceļojumiem un piedzīvojumiem, un, ceļojot pa Latviju, dabas mīļiem noderēs Dodies.lvkarte, kurā attēloti visi pieejamie bezmaksas objekti, galvenokārt, vietas tuvāk dabai – piknika vietas, telts vietas, skatu torņi un velo maršruti. Lai pārbaudītu, vai esi iepazinis Latviju labāk nekā tūristi, kas šeit viesojas, ieskaties Latvia.Traveltajā attēloti tūrisma objekti, naktsmītnes, ēdinātāji un pasākumi visā Latvijā

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us