Noderīgas finanšu lietotnes budžeta plānošanai

lietotnes budžeta plānošanai

Mobilo lietotņu piedāvājums šobrīd ir plašāks nekā jebkad agrāk, un starp tām noteikti atradīsi savām interesēm un vajadzībām atbilstošo. Tās ir paredzētas ne tikai izklaidei – mobilās lietotnes spēj atrisināt arī daudz un dažādas ikdienas problēmas. Labs un noteikti daudziem aktuāls piemērs ir sava personīgā budžeta plānošana. Iepazīsimies ar dažām mobilajām lietotnēm, kas atvieglos šo darbiņu un palīdzēs gudri plānot savus ikmēneša tēriņus, sabalansēt ienākumus un izdevumus, kā arī veidot uzkrājumus un ieguldīt.  

Monese – alternatīva bankai

lietotnes budžeta plānošanai

Ja nevēlies būt bankas klients, taču gribi izmantot tos pašus pakalpojumus, labs variants ir mobilā aplikācija Monese. Lietotājam ir iespēja savā viedtālrunī ātri uztaisīt kontu, lai vēlāk caur šo lietotni varētu droši un ātri saņemt un pārskaitīt naudu, izsekot un pārvaldīt savas finanses, atvērt krājkontu, iegūt detalizētu pārskatu par saviem ienākumiem un izdevumiem un veikt citas funkcijas. Kļūstot par Monese klientu, lietotājs saņems Mastercard bezkontakta norēķinu karti, kuru var izmantot visā pasaulē – tiešsaistes pirkumiem, veikalā vai bankomātos. 

Mint – personīgā budžeta pārvaldībai 

lietotnes budžeta plānošanai

Mint ir viena no populārākajām personīgā budžeta plānošanas lietotnēm. To var ērti un vienkārši savienot ar bankas kontu un sekot līdzi ienākumiem un izdevumiem, kā arī pielāgot budžetu, veikt tēriņu uzskaiti, uzstādīt savus finanšu mērķus, kas mudinās no ikmēneša ienākumiem atlikt kādu eiro arī nebaltākām dienām un veidot uzkrājumus. Lietotājs Mint kontā var pievienot un vienkopus aplūkot datus par visiem darījumiem, ieskaitot skaidru naudu, maksājumu kartēm, arī aizdevumiem un ieguldījumiem. Tāpat Mint brīdinās, ja izdevumu apjoms draud pārsniegt plānoto budžetu.

ShopSavy Barcode Scanner – iespēja iegādāties izdevīgāko preci

lietotnes budžeta plānošanai

Tas nav nekas neierasts, ka dažādās tirdzniecības vietās atšķiras vienas un tās pašas preces cena. Taču, kā notrāpīt uz izdevīgāko piedāvājumu? Šeit talkā nāks mobilā lietotne ShopSavy Barcode Scanner. Ideja ir pavisam vienkārša – lietotājs ar šīs aplikācijas palīdzību noskenē interesējošās preces svītru kodu, un lietotne automātiski parādīs tās tirdzniecības vietas, kur šo pašu preci var iegādāties izdevīgāk. Jāņem vērā, ka šobrīd lietotnē varētu nebūt iekļauti visi Latvijas veikali un preces, taču šā vai tā ir vērts pamēģināt un varbūt izdodas kaut ko ietaupīt.

Our Groceries Shopping List – iepērcies ar mājiniekiem attālināti, bet kopā

lietotnes budžeta plānošanai

Our Groceries Shopping List ir mobilā lietotne, kas ir īpaši noderīga šobrīd, kad iepirkties varam tikai pa vienam. Ar šo aplikāciju lietotājs var ne tikai izveidot iepirkumu sarakstu, bet arī sinhronizēt to ar savu ģimenes locekļu mobilajiem telefoniem. Šādā veidā mājinieki pirkumu sarakstu var aplūkot un reāllaikā rediģēt – noņemt vai pievienot papildu preces. Tas būs labs veids, kā neiegādāties neko lieku un vienā iepirkšanās reizē nopirkt visu nepieciešamo, izvairoties no lieka veikalu apmeklējuma. Lietotne ļauj kategorizēt preces, pievienot idejas maltītēm, sūtīt attēlus un sniedz vēl citas iespējas.

Coinbase – populārākā lietotne darījumiem ar kriptovalūtām

Viena no iespējām, kur realizēt iekrāto, ir ieguldīt to kriptovalūtās, piemēram, Bitcoin. Viena no populārākajām mobilajām lietotnēm šim darbiņam ir Coinbase. Tā ir pasaulē lielākā kriptovalūtas birža un vienlaikus vienkāršs un drošs veids, kā pirkt un pārdot digitālās valūtas. Darījumus var veikt ne tikai ar Bitcoin, bet arī Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin un citām kriptovalūtām. Par katru darījumu no lietotāja tiek iekasēta komisijas nauda 0.50% apmērā no darījuma summas. Lietotne ļauj pārskatāmi sekot līdzi cenām, iegādāto aktīvu vērtībai un nopelnītajam. 

Revolut – ieguldi un izmanto ikdienas finanšu pārvaldībai

Ja savus iekrājumus vēlies ieguldīt uzņēmumu akcijās, viena no populārākajām mobilajām lietotnēm šajā ziņā ir Revolut. Tā ir aplikācija, kas principā der visam. Lietotājs caur to var veikt ieguldījumus gan kriptovalūtās, gan iegādāties uzņēmumu akcijas bez komisijas maksas. Vienlaikus Revolut lietotājiem piedāvā plašas finanšu pārvaldības iespējas, sekot līdzi izdevumiem, kategorizēt tos, izmantojot analīzes un budžeta veidošanas rīkus. Tāpat lietotne ļauj sūtīt naudu uz ārvalstīm, sniedz valūtas maiņas, ceļojumu apdrošināšanas un citas iespējas. 

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us