Microsoft paziņo par brīvi pieejamām 3D spēlēm priekš Zune HD

Šīs nedēļas sākumā Microsoft izdeva jauno [url=http://www.techspot.com/news/36879-zune-hd-firmware-v43-is-now-available.html]papildinājumu[/url] priekš Zune HD, kurā arī iepazīstināja ar atbalstu priekš gaidāmajām 3D spēlēm un aplikācijām. Viņiem nevajadzēja ilgu laiku, lai piepildītu savus solījumus, ļaujot Zune HD īpašniekiem pilnībā izmantot savus spēlētāju Tegra čipus.

Spēles jau ir pieejamas [url=http://www.zune.net/en-us/products/software/marketplace/default.html]lejupielādei[/url], jaunajās 3D spēlēs ir iekļautas šādas spēles: PGR Ferrari Edition, Lucky Lane Bowling, Vans Sk8: Pool Service, Piano, Checkers, un Audiosurf: Tilt. Visas spēles izskatās diezgan interesantas, bet pats svarīgākais, ka tās ir bezmaksas. Tomēr Jums nāksies saskarties ar nelielu reklāmu pirms palaišanas. Jauno spēļu apraksti:

[b]Audiosurf Tilt:[/b] Audiosurf izveido karuseļu braucienu no jebkuras dziesmas. Izvēlies jebkuru dziesmu no savas kolekcijas un skaties kā Audiosurf to izveido par unikālu trasi. Dziesmas, kuras tu izvēlies nosaka formu, ātrumu, un noskaņu katrai trasei.
[b]Checkers:[/b] Izbaudi klasisko dambretes spēli, atrodoties skaistā parkā. Spēlē pret datoru vai draugu.
[b]Lucky Lanes Bowling:[/b] Spēlē boulingu dažādos veidos: parasta spēle, “acītes” veidā un golfa veidā. Spēlē 5 dažādās boulinga vietās, darbinot bumbu tikai ar pirksta kustībām.
[b]Piano:[/b] Spēlē savas dziesmas, vai spēlē līdzi savai mīļākajai mūzikai uz sintezatora.
[b]Project Gotham Racing: Ferrari Edition:[/b] Braukā caur Londonas, Tokijas un Ņujorkas ielām savā izvēlētajā Ferrari, lietojot vairākas pieskāriena pogas un iebūvētu spidometru.
[b]Vans Sk8:[/b] Bakijs Laseks un Omārs Hassans zin labākās vietas, kur [i]skeitot[/i]. Braukā pa baseiniem, izmantojot šos spēlētājus un izmēģinot visus iespējamos trikus.

[img]/images/upload/20091111233319.jpg[/img]

[b]Izmantotie resursi:[/b] [url=http://www.techspot.com/news/36916-microsoft-announces-free-3d-games-for-zune-hd.html]www.techspot.com[/url]
[url=http://www.zune.net/en-us/products/software/marketplace/default.htm]www.zune.net[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us