Maksas aptaujas – reāla peļņa internetā

Kā ziņo Telecomblog, rakstā Maksas aptaujas, tagad ir unikāla iespēja visiem Latvijas interneta lietotājiem, labi nopelnīt aizpildot dažādas nopietnas aptaujas internetā, kuras piedāvā pasaules lielākie preču ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, kā Coca-Cola, Colagate–Palmolive, Procter&Gamble, Reckitt Benckiser, Coca-Cola HBC un daudzi citi.

Reģistrēties maksas aptaujām un sākt pelnīt.

Kā ziņo avots, aptauju dalībniekam no Latvijas ir iespēja nopelnīt virs simts latiem mēnesī un izmaksājamās summas pieaug katru mēnesi, jo pieaug aptaujas devēju skaits, kuriem ir vajadzīga aptauju dalībnieku atbildes. Maksas aptauju sistēma lietotājiem piedāvā arī piedāvā maksas aptaujas ar lielāku apmaksas vērtību. Ir tādas aptaujas, kurās var nopelnīt līdz pat desmit eiro no vienas aptaujas aizpildīšanas.

Maksas aptauju sistēmas analīze

+ patstāvīgi kontrolējami ienākumi
+ brīvs darba grafiks
+ patstāvīga kontrole par ieņēmumiem

– lai piedalītos ir vajadzīgas krievu valodu zināšanas
– nepieciešams rutīnas darbs
– izmaksājamās summas nav lielas

Pārbaudīti naudas pelnīšanas veidi

Kā jau ziņoja portāls Datuve agrāk, Latvijā jau ir vairākas veiksmīgas partneru programmas, kuras ļauj to dalībniekiem pelnīt līdz pat 800.00 LVL mēnesī, spriežot pēc lietotāju iesūtītām atskaitēm.

Pārbaudītas partneru sistēmas, kuru dalībnieki var būt fiziskas personas un kuriem izmaksā ik mēnesī. Lai pelnītu ir vajadzīgs reklamēt partneru pakalpojumus internetā, mājaslapās, forumos un blogos un par to saņemt regulāru naudu.

Labākās partneru sistēmas un programmas

1. Lattelecom partneru programma.

2. Dateks partneru programma.

Sīkāk par pārbaudītām partneru sistēmām

Lattelecom Affiliate (partneru programma)

Lattelecom Affiliate partneru sistēmas piedāvātie pakalpojumi nodrošina augstus rādītājus (10 līdz 50Ls no viena darījuma). Modernie Lattelecom produkti nodrošina augstu varbūtību, ka Jūsu mājaslapas atsūtītais apmeklētājs izvēlēsies kādu no Lattelecom partneru sistēmas pakalpojumiem.

Dateks Affiliate (partneru programma)

Dateks partneru programma piedāvā plaši izplatītas IT un elektronikas preces caur interneta veikalu Dateks.lv, kurā ir unikāls datoru konstruktors, labas cenas, ātra preču piegāde un labs klientu serviss.

Lūdzu Jūsu komentārus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us