Laiks iepirkties lētāk!

Lasot daudzos jautājumus forumos par to kā varētu iepirkties lētāk, vai vēl labāk – dabūt to visu par brīvu, nolēmu apkopot visu informāciju vienu viet, pievienojot drusku savu pieredzi.
Kamēr inflācija mūsu valstī turpina straujiem soļiem kāpt un autortiesību nodoklis tukšajām matricām ir augsts mēs varētu iepirkties ASV.
Tas ir ļoti labi ja tu esi situēts cilvēks un tev jau pašam ir sava kredītkarte, tad noteikti tevi šis raksts neinteresēs, bet ko darīt parastam Latvijas iedzīvotājam, kuram ir tikai parasta norēķinu karte?

[b]Kredītkartes meklējumos[/b]

Protams, tu vari savam patreizējam kontam piesaistīt VISA vai MasterCard, bet vai tas sanāk lēti? Aplūkojot Latvijas lielāko banku piedāvājumu – [url=http://www.seb.lv/]Unibanka[/url] un [url=http://www.hansabanka.lv/]Hansabanka[/url] var secināt, ka lai saņemtu kredītkarti tev ir jāiemaksā garantijas nauda – 400Ls. Kurš to var atļauties, ja vēl, teiksim mēnesi ir jādzīvo?
Tādēļ rūpīgi izpētot katras bankas piedāvājumu atrodam lielisku kredītkarti – [url=http://www.krajbanka.lv/lv/private/products/cards/cards05/]VISA Virtuon[/url] ko piedāvā [url=http://www.krajbanka.lv/l]Latvijas Krājbanka[/url].
Manuprāt, šī ir labākā kredītkarte Latvijā gan cenu ziņā, gan pieejamības ziņā, jo nav vajadzīgi tie simti latu lai izveidotu kredītkarti.

[b]Iepērkamies[/b]

Kad karte mums jau ir rokā un kontā nauda jau ir ieskaitīta – varam sākt iepirkties.
Ja primārā doma ir iegādāties ārzemēs lētas tukšās matricas iesaku iegriezties [url]http://www.shop4tech.com[/url], jo šis interneta veikals piedāvā bezmaksas piegādi ASV teritorijā, tas ir ļoti labi, ja mums ASV dzīvo vectētiņš vai arī kāds labs rada gabals.
Protams, nevajag aizmirst par lielveikalu – [url]http://www.amazon.com[/url] taču man ir pieredze tāda, ka amazon.com nepiegādā preces uz Latviju, tādēļ varētu mēģināt pasūtīt uz ASV adresi, bet kā izrādās amazon.com nepieņem vietējiem pasūtījumiem starptautiskās kredītkartes drošības apsvērumu dēļ.

[b]Bet ja es nevienu Amerikā nepazīstu?[/b]

Ja nu tā ir sanācis, tad noteikti varam izmantot, manuprāt, labāko preču piegādātāju uz Latviju – [url=http://www.shopusa.net/shopusail/countries/latvia/]ShopUSA[/url]. Lai varētu pasūtīt preces no šīs noliktavas mums ir jāreģistrējas.
Kad esam reģistrējušies varam veikt pasūtījumu uz ShopUSA adresi.

[b]Piegāde[/b]

Piegāde parasti nemaksā daudz – aptuveni 7 – 8 Ls, ko mēs maksājam saņemot preci.
Taču ir kāds knifs, kā mēs varam par šīm precēm daudz mazāk: Reģistrējot pirkumu ShopUSA, mums jāuzrāda, ka pirkuma summa ir 0 USD, jebšu nulle dolāri. Tad mēs par piegādi samaksāsim aptuveni 2Ls (cena ja pasūta tukšās matricas, citām kategorijām cenas var mainīties).
Preces ceļojums no ASV aizņems aptuveni mēnesi, var gadīties arī ilgāk, viss atkarīgs no tā kādu piegādes veidu izvēlaties – ar kuģi vai ar lidmašīnu. Ātrāk, protams, ir ar lidmašīnu, cena, protams, no tā nemainās.

[b]Dažas veikalu adreses[/b]

Labs interneta veikals ir [url]http://www.blank-cd-cdr.com[/url], bet mēdz nepiegādāt pasūtījumus, jo periodiski nepieņem starptautiskās kredītkartes
[url]http://www.meritline.com[/url] ir bijuši gadījumi kad nepieņem starptautiskās kredītkartes vietējiem pasūtījumiem
[url]http://www.shop4tech.com[/url] – cik esmu lietojis, nekādu čē pē nav bijis.
[url]http://www.tigerdirect.com[/url] – Tieši no tīģera – cenas datoriem un perifērijai – tīri tā neko.
[url]http://www.betterworldbooks.com[/url] – ja ir vēlme palasīt grāmatiņas angļu valodā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us