Labākie kafijas automāti 2020. gadam

kafijas automāti

Lai pagatavotu patiesi gardu kafiju, talkā nāk kafijas automāti. Lai kafija būtu baudāma, kafijas biezumiem ir nepieciešams atrasties karstā ūdenī optimālu laika periodu. Tikai neliela daļa no pieejamajiem kafijas automātiem spēj pagatavot perfekti gardu kafiju.

Apskatīsim dažus ievērības cienīgus modeļus, kas spēj pagatavot gardas Caffe latte, ledus kafijas vai vienkārši pārvērst kafijas pupiņas par ideālu tasi svaigas kafijas.

Philips LatteGo EP2235/40

Philips kafijas automāti

Ja Jūs interesē labākie automātiskie kafijas automāti, vispirms vajadzētu iepazīties ar šo modeli. Tas ļaus baudīt trīs dažādus dzērienu veidus. Pateicoties “LatteGo” īpašajai opcijai, varēsiet izbaudīt zīdainu, ārkārtīgi vienmērīgu piena putu slāni, un “Aroma Extract” sistēma radīs perfektu līdzsvaru starp vārīšanās temperatūru un dzēriena aromātu.

Cena: €389,99 

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B

Labākie kafijas automāti

Šis ir viens no labākajiem modeļiem, kas derēs tiem, kas vēlas vienlaikus pagatavot divas tases ar kafiju. Tomēr tā noteikti nav vienīgā šīs ierīces priekšrocība: ar putu sprauslas palīdzību būs iespējams pagatavot gardus kapučīno vai karstus piena dzērienus, un ērti noņemamās daļas nodrošinās ērtu apkopi. Turklāt var eksperimentēt ar visdažādākajām garšām un stiprumiem, un, tiklīdz ir atrasts ideālais variants, to var saglabāt ierīcē.

Cena: €308,03 

Krups Nespresso Essenza Mini XN110B

Labākie kafijas automāti

Labākais kafijas automāts tiem, kas meklē vienkāršus un lētus risinājumus. Kompaktā izmēra un ļoti daudzpusīgā dizaina dēļ to var novietot jebkur virtuvē. Izmantojot kapsulas, varēs ļoti ātri un ērti izbaudīt dažādas kafijas garšas.

Cena: €87,99 

Master Coffee MC4696

Labākie kafijas automāti

Šis modelis tiek atzīsts par gandrīz labāko kafijas automātu. Šai ierīcei ir ārkārtīgi vienkārša, viegli saprotama vadība, bet tajā pašā laikā pārsteidzoša funkcionalitāte. Papildus standarta dzērieniem šī ierīce ļaus arī vienkārši uzsildīt ūdeni, ko var izmantot tējai vai jebkuram citam dzērienam. Turklāt ir vērts pieminēt piena sistēmas automātiskās tīrīšanas funkciju un ļoti ietilpīgos traukus, kas ļauj visiem mājiniekiem baudīt gardus dzērienus.

Cena: €145,99

Breville Prima 19 Baru Latte Superior II

Espressor manual Breville VCF109X Prima Latte II, 19 bar, 1.5 L, recipient  lapte 0.6 L, Rosu - eMAG.ro

Ja vēlaties pats pievienoties kafijas pagatavošanas procesam, šis pusautomātiskais modelis noteikti atstās uz Jums iespaidu. Dzērienus var pagatavot gan no kapsulām, gan no maltas kafijas. Vienlaicīgi ir iespējams pagatavot 2 kafijas tasītes, un, uzņemot viesus, no vienas ūdens tvertnes var pagatavot 8 standarta izmēra kapučīno tasītes.

Cena: € 193,00

De’Longhi NESCAFÉ® Dolce Gusto® EDG100.W

Šis zīmols bieži tiek pieminēts, apspriežot labākos kapsulu kafijas automātus. Viena no tā aizraujošākajām iezīmēm ir spēja pagatavot ne tikai karstus, bet arī aukstus dzērienus, kas ir īpaši patīkami karstās vasarās. Ir vērts pieminēt arī paleti ar regulējamu augstumu, ātru ūdens sildīšanu un automātisku izslēgšanu. Šeit pašreiz ir pieejama ļoti laba atlaide šīs firmas modeļiem.

Cena: €74,99

Saeco PICOBARISTO SM5460/10

Šis ir pusautomātiskais modelis, kas ļaus pārsteigt ciemiņus ar pat desmit dažādiem dzērieniem. Pateicoties īpašajam “AquaClean” ūdens filtram, par atkaļķošanu varēs sākt domāt tikai pēc 5000 tasītēm. Šajā ierīcē var izveidot savu personīgo profilu uz īpaši ērtā kontrolētā ekrāna. Jūs atradīsiet arī iespēju pagatavot ideālas piena putas un vienmēr karstu kafiju, kuras garša noteikti neliks vilties.

Cena: € 510,00

Lasi tālāk:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us