Ko iesākt ar veco telefonu un planšeti?

[img] http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/news/2010-11/mouse-computer_luvpad-ad100-thumb-450×490.jpg [/img]
Tev ir jauns telefons vai planšete? Trūkst ideju, ko iesākt ar vecajām ierīcēm? Protams, tos var uzdāvināt kādam draugam vai arī ziedot cēlu mērķu labā, bet pastāv vēl arī citi varianti, piemēram, pārvērst tās tikai vienam mērķim paredzētās ierīcēs. Lūk, te būs dažas noderīgas idejas!

1.Mājas drošības kamera. Tā kā tev vairs nav nepieciešamības veco tālruni nēsāt līdz, tu vari piestiprināt to, piemēram, pie loga vai istabas stūrī, un izmantot to kā novērošanas vai bērnistabas uzraudzības ierīci. Ir pieejamas vairākas aplikācijas līdzīgam nolūkam, piemēram, iCamSpy, Presence un Manything. Tās ļaus tev pieskatīt savu īpašumu un bērnus, neesot klāt.

2.Izmanto tās kā MP3 atskaņotāju. Laikā pirms viedtālruņiem, tie bija ļoti populāri – visi tos nēsāja līdz, lai mūziku varētu klausīties arī ikdienas gaitās. Vecais telefons var lieliski kalpot šādam nolūkam, it īpaši tad, ja tiek atslēgtas sakaru funkcijas – zvani nepārtrauks mūzikas atskaņošanu un arī baterijas darbības laiks tiks paildzināts.

3.Ja vecajam planšetdatoram tiek nodrošināts pastāvīgs strāvas pieslēgums, tad to var izmantot kā digitālo foto rāmīti. Ielādē fotogrāfijas un ieslēdz slīdrādes režīmu.

4.Izmanto to kā elektronisko grāmatu. Šīs divas aplikācijas noderēs – Instapaper un Pocket.

5.Modinātājpulkstenis noder vienmēr, vai ne? Bet, ja vēlies kaut ko ne tik ierastu, tad vari izmantot vairākas aplikācijas, piemēram, Wake, Timely vai Walk Me Up (tā apturēs modinātāja signālu vien tad, kad būsi spēris noteiktu skaitu soļu).

6.Ja esi aktīvs „Twitter” lietotājs, tad izmanto veco ierīci, lai vienmēr būtu informēts par jaunākajiem tvītiem. Noderēs sekojošas aplikācijas: TweetBot, Robird un Twitterific. Tās ļauj nepārtraukti turēt atvērtu tavu „Twitter” kontu un atjaunina tā saturu, lai vienmēr būtu lietas kursā par ienākošajiem ziņojumiem. Protams, nepieciešams pastāvīgs bezvadu intereta pieslēgums.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us