Kādu hostingu izvēlēties 2011.gadā?

Kādu hostingu izvēlēties savai mājaslapai un blogam? Šis jautājums mani mocīja jau sen, līdz es saņēmu e-pasta vēstuli no partnera, Avagandes. Viņi rakstīja, ka tikai šobrīd ir 50% atlaide visiem HOSTINGA pakapojumiem, piesakoties akcijas laikā, un dāvanā Adsense reklāma par 100$ .

Es pieslēdzos šim servisam , notestēju pakalpojumus un par saviem iespaidiem Hostinga klienta lomā pastāstīšu visiem datuve.lv lasītājiem! Pieslēdzoties vienam no lielākajiem kvalitatīvākajiem HOSTINGA provaideriem, akcijas laikā par neierobežotu trafiku un gandrīz neierobežotu diska vietu ir jāmaksā tikai 1.25Ls mēnesī!

Cenā ir iekļauts e-pasts, Mysql datubāze, WordPress un daudzu populāru programmu automātiska instalācija un vēl 100$ Google Adsense.

Tālāk es pastāstīšu kā pasūtīt un izveidot Hostinga kontu, kā arī iegādāties virtuālo serveri ar neierobežotu diska vietu tikai par 1.25Ls mēnesī!

Hostinga akcija ir Menās piektdienas ietvaros

Kādas ir HOSTGATOR priekšrocības

Klientu priekšrocības:
Google Seo bezmaksas programmas
Daudzi portālu, blogu un mājaslapu skripti

Kā nopirkt hostingu par 1.25Ls mēnesī

Kā nopirkt hostingu par 1.25Ls mēnesī? Izvēlos opciju, pirkt mājaslapas hostingu uz 36 mēnešiem! Sākumā it kā jāiztērē daudz vairāk, ka bija plānots, bet padomājot, ka 3 gadus es nemaksāšu par hostingu, tas protams iepriecina. Nopērkot hostingu uz 36 mēnešiem, man nebūs par savas mājaslapas izvietošanu vairs nebūs jāmaksā līdz pat 2014.gadam!

p.s. Šobrīd hostings par 1.25Ls mēnesī ir beidzies, jāgaida nākamā akcija. Šobrīd hostinga provaideris dod 20% atlaidi, iepriekšējo 50% vietā, kas arī nav pavisam slikti.

Interesantākie virtuālā servera ekrānšāviņi

Šī hostinga informācija tiek gatavota.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us