Kā uzstādīt iPadOS 14 savā iPad planšetdatorā?

Ja jums ir saderīgs iPad planšetdators, tagad varat tajā lejupielādēt iPadOS 14 versiju, ļaujot personīgajā ierīcē piekļūt Apple jaunākajai operētājsistēmai un tās piedāvātajiem uzlabojumiem.

Jaunākā operētājsistēmas versija nodrošina rokraksta atpazīšanu, sākuma ekrāna logrīkus, mazjaudas režīmu un daudz ko citu, ieskaitot daudzas citas iOS 14 funkcijas, tāpēc, ja jums ir atbilstoša iPad ierīce, to noteikti ir vērts lejupielādēt.

Jūs varat iegūt iPadOS 14 jebkurā iPad, kurā darbojas oriģinālā iPadOS 13 – tie ir visi iPad Pro modeļi, iPad Air planšetdatori no otrās līdz jaunākajai paaudzei, iPad Mini, sākot no ceturtās paaudzes modeļa, un sākuma līmeņa iPad, sākot no piektās paaudzes ierīces.

IPadOS 14 lejupielāde ir ļoti vienkārša, un atkarībā no interneta ātruma, tas aizņems apmēram stundu.

Kā savā iPad iegūt iPadOS 14?

Tālāk sekos detalizēts darbību izklāsts, kas jāveic, lai iegūtu iPadOS 14 lejupielādi savā iPad planšetdatorā.

1. iPad ierīces sagatavošana

Pirms jaunas operētājsistēmas versijas ielādes, ierīci ir vēlams sagatavot – tas neaizņem ilgu laiku un var palīdzēt uzstādīšanas procesā.

Pirmkārt, pārliecinieties, ka jūsu iPad ir uzlādēts, lai nepieļautu, ka tā akumulators izlādējas pirms procesa beigām. Atkarībā no jūsu iPad modeļa, lai instalētu iPadOS 14, var būt nepieciešams atšķirīgs akumulatora uzlādes līmenis taču mēs iesakām to iepriekš uzlādēt līdz vismaz 50%.

Otrkārt, pārliecinieties, vai jums ir uzticams interneta savienojums, lai būtu droši, ka Wi-Fi signāla pārtrūkšanas gadījumā viss nebūs jāsāk no jauna.

Treškārt, mēs iesakām dublēt savu iPad datus. Iespēja, ka kaut kas noies greizi, ir absolūti minimāla, taču ir labi šad tad dublēt savus ierīcē pieejamos fotoattēlus, video, aplikācijas un citus datus, un ievietot tos savā mākoņservisā vai ārējā cietajā diskā.

2. Iestatījumu izvēlne

iPadOS 14 gatavs lejupielādei

Pirmkārt,  jādodas uz lietotni “Iestatījumi”. Kreisajā joslā atlasiet “Vispārīgi”, kas atrodas diezgan tuvu augšai, pēc tam – “Programmatūras atjaunināšana”.

Tagad jūs redzēsiet iPadOS 14 atjaunināšanas profilu. Ja jums tā nav, varbūt jums nav saderīga planšetdatora vai, iespējams, atjauninājums vēl nav ieviests jūsu reģionā. Tādā gadījumā mēģiniet vēlreiz pēc pāris dienām.

Ja redzat agrāku iPadOS versiju, (piemēram, iPadOS 13), iespējams, ka ierīce ir atpalikusi par vairākām versijām, tāpēc jums šī darbība būs jāatkārto ar visām iepriekšējām versijām, līdz tiksiet pie jaunākās versijas.

Ja šeit parādās iPadOS 14, nospiediet “Lejupielādēt un instalēt”. Jums būs jāievada savs iPad piekļuves kods, pēc tam jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem, noklikšķinot uz “Piekrītu” un pēc tam “Pieņemt”.

3. Lejupielādēt un instalēt iPadOS 14

Tagad jūsu iPad “pieprasīs lejupielādi”, tādēļ dažas minūtes nekas nenotiks, taču drīz jūsu iPad sāks lejupielādēt jaunāko programmatūras versiju.

Pati lejupielāde prasīs apmēram pusstundu, taču tas var aizņemt mazliet ilgāku laiku atkarībā no jūsu interneta savienojuma ātruma. Kamēr tas tiek darīts, planšetdatorā joprojām varat veikt ierastās darbības.

Kolīdz tas būs izdarīts, jūsu iPad izdos paziņojumu “Sagatavošana atjauninājumam” – tas prasīs papildu laiku, apmēram 20 minūtes. Kad tas ir izdarīts, atlasiet “Instalēt tūlīt” un pagaidiet, kamēr parādās uznirstošais logs “Verificēt atjauninājumu”.

4. iPad restartēšana

Kad atjauninājums būs lejupielādēts un instalēts, jūsu iPad tiks automātiski restartēts. Tas atkal ieslēgsies, lai gan tas var aizņemt vairāk laika nekā parasti.

Kad iPad ieslēgsies, tajā darbosies iPadOS 14, tāpēc jūs varēsiet izbaudīt visas jaunās funkcijas un izmaiņas.

Saistītie raksti:

http://datuve/raksts/8761/ka-sava-iphone-uzstadit-ios-14/
http://datuve/raksts/8745/ka-dublet-iphone-celvedis-talruna-drosibai/
http://datuve/raksts/8749/pamaciba-ka-sava-apple-watch-pulksteni-uzstadit-watchos-7/
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us